Peršokti į turinį

Kaip siustis is www.Youtube.com ?


Rezidentas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Baik floodint, asile, jei neturi ka veikt eik rankdarbiais uzhsiimk, uzhtenka mums tokiu apshvieteju :)

Cia- sabakstynas, visi raso ka nori, nesikabinek, gal kam ir pades, o jei tau nepadejo- neprasidek.

-----------------------------------------------------------------------------------

Tiesa sakant, nezinojau sito puslapio, ir idomu tai kad galima parsisiusti sound track atrskirai. Uzdeciau +rep bet pats neturiu 5 taigi nera galimybes betkuriuo atveju aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Messiah tu pirma suprask kur rašai , čia yra sabakštynas čia nei postai nei rep nesiskaito. Asilas ne jis o tu čia taip skaitos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jus man paslauga padarykit, TBagT - buk gera panele atsiklaupk ir isizhiok bei stipriai uzhsimerk ;) Ponas gamm, o tu atsistok ir nusirenk, TBabT nukask savo ashtriais dantukais gamm'ui deshrele. Nors patikrink ar jis ja bent turi :/ O del ispejimo, tai dejau :)) Reikia laibai mano tu labusu :D
Pas tave kas galvoj, tas ir burnoj tikriausiai...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jus man paslauga padarykit, TBagT - buk gera panele atsiklaupk ir isizhiok bei stipriai uzhsimerk ;) Ponas gamm, o tu atsistok ir nusirenk, TBabT nukask savo ashtriais dantukais gamm'ui deshrele. Nors patikrink ar jis ja bent turi :/ O del ispejimo, tai dejau :)) Reikia laibai mano tu labusu :D

Labai puikiai atsiskleide tavo intelektas ir asmenybe. Jei tau labusu nereikia, tai ka tu cia dar veiki? Niekas uz pavadzio nelaiko- buk laisvas.

Uzuot susitaikes su esama situacija, ir tuom kad suklydai- keli cia balagana, nusisneki kaip reta, ir dar bandai apsimesti kad tau niekas nerupi. Nesidaryk gedos ir ramiai pasitrauk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jus man paslauga padarykit, TBagT - buk gera panele atsiklaupk ir isizhiok bei stipriai uzhsimerk ;) Ponas gamm, o tu atsistok ir nusirenk, TBabT nukask savo ashtriais dantukais gamm'ui deshrele. Nors patikrink ar jis ja bent turi :/ O del ispejimo, tai dejau :)) Reikia laibai mano tu labusu :D

Labai puikiai atsiskleide tavo intelektas ir asmenybe. Jei tau labusu nereikia, tai ka tu cia dar veiki? Niekas uz pavadzio nelaiko- buk laisvas.

Uzuot susitaikes su esama situacija, ir tuom kad suklydai- keli cia balagana, nusisneki kaip reta, ir dar bandai apsimesti kad tau niekas nerupi. Nesidaryk gedos ir ramiai pasitrauk.

Uzuot susitaikes su esama situacija, ir tuom kad suklydai- keli cia balagana, nusisneki kaip reta, ir dar bandai apsimesti kad tau niekas nerupi. Nesidaryk gedos ir ramiai pasitrauk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...