Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

~*~Prisimeni dar vSamp.LT ? Tai užsuk čia~*~


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, mieli vsamp.LT lankytojai nors ir forumas neseniai sutvarkytas bet serveris jau senokai kuriamas. Taigi dabar papasakosiu apie save. Aš esu Karolis iš Klaipėdos man yra 17 metų ir tikrai suprantu ką aš darau ir kaip aš darau , domeną pirkau iš kažkokio Jamaikos.Serverio miestas bus kaimeliai serveris tikrai nebus eilinis kaip kurie na aš sieksiu daryti kuo unikaliau scriptinu jau vienerius metus, manęs gal ir niekas nežino nes dar niekur negalėjau išsireikšti, o vat ir dėl to kuriu serverį kad galėčiau kaip nors parodyti savo žinias ką išmokau per tuos vienerius metus

biggrin.png Na kaip ir viską paaiškinau apie serverį ir save tai tiek. Sėkmės visiems, bendraukite draugiškai nesipykite ir laukime starto visi kartu smile.png Bei dar pamiršau paminėti jog emigracija dabar dar nebus kol serveris visiškai nestartuos, bei direktorius rinksiu kai forume bus bent 25 nariai smile.png

Su derama pagarba Admin_Dog

Redaguota , nario www.vsamp.lt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...