Peršokti į turinį

-=Jieskau Map=-


GumGuma

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu durnas ar daužtas? :) Į visus tūsus įleidžia, kurie vyksta mokykloje.

Tai jau ne mūsų bėdos, kad pats esi *Myliu SuperGames.lt*, kuris nesugebėjo mokyklos užbaigti. Jei rimtą priežastį turėjai- anksčiau ar vėliau reikėjo pabaigt. + iki 6 klasės gali drąsiai išmokt tą Lietuvių rašyseną...

Man tesiog idomus tie zmones, kurie viska sprendzia pagal rasisena. *Myliu SuperGames.lt* nes pats Uspaskihas rasyt bei kalbet lietuviskas normaliai nekoka, ir visus rinkimus laimejo....

O cia pagal rasisena metus sprendzia....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tesiog idomus tie zmones, kurie viska sprendzia pagal rasisena. *Myliu SuperGames.lt* nes pats Uspaskihas rasyt bei kalbet lietuviskas normaliai nekoka, ir visus rinkimus laimejo....

O cia pagal rasisena metus sprendzia....

Na persiskaityk mano komentarus, kur parašyta bus, kad aš prie rašysenos pradėjau pirmas kabinėtis? :) kai jis pradėjo knist protą, tą patį padariau ir aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Profkei :DDDDDDD Profkei tik visokie lopetos su 4-7-8 vidurkiais sėdi... nežinau nuo kiek, tačiau ten durnių mokykla, kurie nesugebėjo normaliai mokintis.

Jo tokie lopetos duxai kad net nesugebetum jiems ta i akis pasakit:D Beto kaip tu profesija gausi jai nebusi profkei :D Turbut pagal savo vidurki 8-9 laukus tvarkisi, nes daugiau nieko nemokesi, tik kad matematika sprest....
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...