Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4761 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pats norėjai,kad pas tave užsisakyčiau...Ir man įdomu kaip tu padarysi :)

Noriu Muffer paslaugų :)

[☺]Darbo tipas:Avataras

[☺]Tema:Ką nors gražaus(Be mergų... )

[☺]Dydis:130 x 130

[☺]Tekstas:Baseuse

[☺]Dominuojanti spalva:Šviesiai žalia...:)

Prašyčiau tokio paprasto darbo,laukiu ;)

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

Tema : Cs

Dydis : 240x320

Splvos : Derink

Animacija : On

Brush : Su brush

Darbo nedarysiu.

-- Papildyta --

•~~> Noriu Muffer pąslaugų arba Noriu Uns pąslaugų

•~~> Darbo tipas: Avatars,Siga (abudu padarykit)

•~~> Tekstas: Avataro(unFecTion), Sigas(unFecTion apple)

•~~> Dominuojanti spalva: Jūs kuriate jus derinkite

•~~> Animacija: Avataro(oFF), Sigo(oNN)

Atsilyginsiu abiem po REP ir FLT.

Laukiu.

P.S. kosk protingas asmuo darytų sigą su animacija. :D

Kada mano bus?

FLT tikslas 1000 +

REP 30 +

Žinutės 700 +

Buve nickai cFn`, Narkaty.

Rašyk lietuviškai.(ą č ę ė į š ų ū ž)

Aš 24% priklausomas nuo Counter-Strike. Kiek tu?

Pats norėjai,kad pas tave užsisakyčiau...Ir man įdomu kaip tu padarysi :)

Noriu Muffer paslaugų :)

[☺]Darbo tipas:Avataras

[☺]Tema:Ką nors gražaus(Be mergų... )

[☺]Dydis:130 x 130

[☺]Tekstas:Baseuse

[☺]Dominuojanti spalva:Šviesiai žalia...:)

Prašyčiau tokio paprasto darbo,laukiu ;)

9464a05e7e16420b07b86615f693a2cf823.png

-- Papildyta --

Tema : Cs

Dydis : 240x320

Splvos : Derink

Animacija : On

Brush : Su brush

Darbo nedarysiu.

-- Papildyta --

•~~> Noriu Muffer pąslaugų arba Noriu Uns pąslaugų

•~~> Darbo tipas: Avatars,Siga (abudu padarykit)

•~~> Tekstas: Avataro(unFecTion), Sigas(unFecTion apple)

•~~> Dominuojanti spalva: Jūs kuriate jus derinkite

•~~> Animacija: Avataro(oFF), Sigo(oNN)

Atsilyginsiu abiem po REP ir FLT.

Laukiu.

P.S. kosk protingas asmuo darytų sigą su animacija. :D

Kada mano bus?

Skaityk ;)

kalbėjom, per private dėl darbo to

~~> Noriu Muffer pąslaugų

~~> Darbo tipas: Signature

~~> Dydis: standartas

~~> Tekstas: Drakeris sub(<<šito nerašyk ;D rašyk tik šita>>>): I Do what I Do Best

~~> Dominuojanti spalva: don`t care

~~> Animacia: OFF

~~> images: BG: Background render: Render

73a2bad5978329d37a7ffec9e4997a50889.png

Steam games list that i have ^^: Cs,css,gmod,hl2,tf2,cod:blackops,cod:mw2,killing floor,pokernight at the inventory,left4dead2

EnspiRe-Gaming http://enspire.lt - lietuvos tf2,cs,cs:s komanda ;]

•~~> Noriu Muffer pąslaugų

•~~> Darbo tipas: Avatars

•~~> Tekstas: StreekeR`

•~~> Dominuojanti spalva: mėlyna

•~~> Animacija: On

kaina i pm jei nesunku.

50ae32b25bbcd3b10b91911418879f57167.gif

-- Papildyta --

kalbėjom, per private dėl darbo to

~~> Noriu Muffer pąslaugų

~~> Darbo tipas: Signature

~~> Dydis: standartas

~~> Tekstas: Drakeris sub(<<šito nerašyk ;D rašyk tik šita>>>): I Do what I Do Best

~~> Dominuojanti spalva: don`t care

~~> Animacia: OFF

~~> images: BG: Background render: Render

73a2bad5978329d37a7ffec9e4997a50889.png

-- Papildyta --

•~~> Noriu Muffer pąslaugų.

•~~> Darbo tipas: Avataras.

•~~> Dydis: 130x160 (labusam)

•~~> Tekstas: Gytis

•~~> Dominuojanti spalva: Šviesios, parink.

•~~> Animacia: įjungta.

94884ee696b56c40c1cf6c3896b95e0e136.gif

-- Papildyta --

Pats norėjai,kad pas tave užsisakyčiau...Ir man įdomu kaip tu padarysi :)

Noriu Muffer paslaugų :)

[☺]Darbo tipas:Avataras

[☺]Tema:Ką nors gražaus(Be mergų... )

[☺]Dydis:130 x 130

[☺]Tekstas:Baseuse

[☺]Dominuojanti spalva:Šviesiai žalia...:)

Prašyčiau tokio paprasto darbo,laukiu ;)

9464a05e7e16420b07b86615f693a2cf823.png

-- Papildyta --

Tema : Cs

Dydis : 240x320

Splvos : Derink

Animacija : On

Brush : Su brush

Darbo nedarysiu.

-- Papildyta --

•~~> Noriu Muffer pąslaugų arba Noriu Uns pąslaugų

•~~> Darbo tipas: Avatars,Siga (abudu padarykit)

•~~> Tekstas: Avataro(unFecTion), Sigas(unFecTion apple)

•~~> Dominuojanti spalva: Jūs kuriate jus derinkite

•~~> Animacija: Avataro(oNN), Sigo(oFF)

Atsilyginsiu abiem po REP ir FLT.

Laukiu.

29a6692725489646e958878559f926a7281.png

272f72d1b4c84601cc18cb53da311928943.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4761 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...