Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4761 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

•~~> Noriu Rezidentas pąslaugų

•~~> Tema: Batlefield 2 bad company.

•~~> Darbo tipas: Avataras.

•~~> Dydis: 130x130 arba didesnis ;)

•~~> Tekstas: StreekeR

•~~> Dominuojanti spalva: Nesvarbu.

•~~> Animacia: Off

ir dar

•~~> Noriu Rezidentas pąslaugų

•~~> Tema: Batlefield 2 bad company.

•~~> Darbo tipas: Signature.

•~~> Tekstas: Gaming is my life StreekeR

•~~> Dominuojanti spalva: Nesvarbu.

•~~> Animacia: Off

Net nesitikėk, kad tą sigą aš su animacija darysiu. :D

Tai daryk be :D

-- Papildyta --

~~> Rezidento pąslaugos ir UnS pąslaugos

~~> Darbo tipas:Signature

~~> Dydis: 450x150

~~> Tekstas: Fresh.

~~> Tema: Parodyk kanors naujo

~~> Dominuojanti spalva: Derink

~~> Animacija: ON :D

Nice :) Kiek Skolingas?

76561198073302764.png

~~> Rezidento pąslaugos

~~> Darbo tipas: Avataras

~~> Dydis:130x160

~~> Tekstas: David Guetta

~~> Tema:The.Vampires.Diares

~~> Dominuojanti spalva:Ivairiai

~~> Animacia:įjungta

584f3daef671344b8118150abdf68549623.gif

-- Papildyta --

~~> Abieju.

~~> Darbo tipas:Signature

~~> Dydis: 450x150

~~> Tekstas: unFecTion ir idek sub text apple ar kažka panašaus.

~~> Tema: apple

~~> Dominuojanti spalva: kad butu visokių spalvų.

~~> Animacia: išjungtą.

Bus mano?.

Rezidentai.. laukiu tavo darbo..

b31a11947c7c6ecc282b6ec1bc3064fc526.png

Mldc tik pakeisk tekstą su kitokių šriftų. duodu 100 FLt ir jei pakeisi srifta 40 FLT

-- Papildyta --

~~> Abieju.

~~> Darbo tipas:Signature

~~> Dydis: 450x150

~~> Tekstas: unFecTion ir idek sub text apple ar kažka panašaus.

~~> Tema: apple

~~> Dominuojanti spalva: kad butu visokių spalvų.

~~> Animacia: išjungtą.

Bus mano?.

Nepatiko duodu rep tik.

FLT tikslas 1000 +

REP 30 +

Žinutės 700 +

Buve nickai cFn`, Narkaty.

Rašyk lietuviškai.(ą č ę ė į š ų ū ž)

Aš 24% priklausomas nuo Counter-Strike. Kiek tu?

•~~> Noriu Rezidentas pąslaugų

•~~> Tema: Batlefield 2 bad company.

•~~> Darbo tipas: Avataras.

•~~> Dydis: 130x130 arba didesnis ;)

•~~> Tekstas: StreekeR

•~~> Dominuojanti spalva: Nesvarbu.

•~~> Animacia: Off

ir dar

•~~> Noriu Rezidentas pąslaugų

•~~> Tema: Batlefield 2 bad company.

•~~> Darbo tipas: Signature.

•~~> Tekstas: Gaming is my life StreekeR

•~~> Dominuojanti spalva: Nesvarbu.

•~~> Animacia: Off

•~~> Noriu Rezidentas pąslaugų

•~~> Tema: Batlefield 2 bad company.

•~~> Darbo tipas: Avataras.

•~~> Dydis: 130x130 arba didesnis ;)

•~~> Tekstas: StreekeR

•~~> Dominuojanti spalva: Nesvarbu.

•~~> Animacia: Off

ir dar

•~~> Noriu Rezidentas pąslaugų

•~~> Tema: Batlefield 2 bad company.

•~~> Darbo tipas: Signature.

•~~> Tekstas: Gaming is my life StreekeR

•~~> Dominuojanti spalva: Nesvarbu.

•~~> Animacia: Off

e258b893ff4e1f53befcb042e2fadc24736.png

a8d1b6b00cc92241290aa134f0f0cc7d333.png

Tai blemba bus mano

"•~~> Noriu Muffer paslaugų.

•~~> Darbo tipas: Signature

•~~> Dydis: 500x200

•~~> Tekstas: Face It!!! [Jeigu gražiai šito teksto nepriderinsi geriau įmesk su tekstu versiją ir be jos]

•~~> Dominuojanti spalva: Derink.

•~~> Animacia: Nėra.

•~~> Tema: Mr. Anderson su marškinėliais "Pro Wrestling is real" ir paskui ant nugaros dar būna jam užrašyta "People Are Fake""

Vietoj to gavau kažkokį bannerį cszone.netau.lt ...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4761 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...