Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi iškilo šiokia tokia bėda, na ji nėra nauja, nes man taip darėsi gan ilgą laiką, tačiau dabar mane tai pradėjo erzinti. Galinga kompiuteris, o strigimai, kaip 10 metų senumo kompiuteris... Taigi man pasireiškia random (įvairiai, kartais kai tiesiog nieko nedarai, o kartais kai naršai ar pnš). Kai užfreezina, tai +- keliom minutėm. Galvoju gal čia kas galėtų būti dėl to, kad windows 7 įrašyti į SSD 60GB hardą? Windows'ai 64 bitų.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Pateik konkrečias kompiuterio spefikacijas, kad bent būtų galima kažką spręsti ir patarti.

8GB DDR3 RAM

Vaizdukė Nvidia GeForce GTX 560

Procas: intel i7

Motininė: P8Z68-VLX

Du hardai: 1. SSD 60GB (Čia OS įrašyta) Antras 2 TB šiaip failams.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

OS pas tave būtinai turi būti 64-bit, kaip aukščiau rašęs žmogus pataria gali net neklausyti, nes 32-bit architektūra yra pritaikyta silpnesniems kompiuteriams. Kad Win įrašyti SSD tai tik geriau, nes taip žymiai greičiau gali apdoroti duomenis tavo kompiuteris. Bet jei senai Win perrašyti, arba įsirašęs tokius, kurių galimybių pilnai neišnaudoji, tai teiktų pasikeisti.

O šiaip, kvailas klausimas, tau užfreezina tarkim naršant internete, tai nereaguoja nei klaviatūra, nei pelytė? Nes mano gana nesena patirtis buvo tokia, kad tiesiog buvo momentų, kuomet minutei kokiai atsisakydavo pelytė, tačiau kompiuteris į tai nesureaguodavo ir taip pat galvojau, kad viskas užstrigdavo, nors su klaviatūra valdyti viską buvo galima.

banner.png

OS pas tave būtinai turi būti 64-bit, kaip aukščiau rašęs žmogus pataria gali net neklausyti, nes 32-bit architektūra yra pritaikyta silpnesniems kompiuteriams. Kad Win įrašyti SSD tai tik geriau, nes taip žymiai greičiau gali apdoroti duomenis tavo kompiuteris. Bet jei senai Win perrašyti, arba įsirašęs tokius, kurių galimybių pilnai neišnaudoji, tai teiktų pasikeisti.

O šiaip, kvailas klausimas, tau užfreezina tarkim naršant internete, tai nereaguoja nei klaviatūra, nei pelytė? Nes mano gana nesena patirtis buvo tokia, kad tiesiog buvo momentų, kuomet minutei kokiai atsisakydavo pelytė, tačiau kompiuteris į tai nesureaguodavo ir taip pat galvojau, kad viskas užstrigdavo, nors su klaviatūra valdyti viską buvo galima.

Būna ir tokių dalykų kaip ir tau buvo, bet rečiau. Pas mane daugiau Not responding, bet pelytė ir klaviatūra veikia.

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Am, jei gauni daug not responding, pirmiausiai, jei pas tave Win 7 64-bit, tai patikrink ar tavo naudojamos programos irgi yra 64-bit. Nepamenu ar naršyklėms tas galioja, bet bent jau programoms tai tikrai.

Programas naudoju tikrai 64-bit. Naršyklė Mozzila FireFox, bet kiek žiūrėjau svetainėje nebuvo pasirinkti kiek bitų nori siųstis...

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Šiaip kita tokios bėdos kilmė gali būti tai, kad tau reikėtų atnaujinti savo BIOS, kadangi nepakankamai greitai yra apdorojami procesoriuje duomenys, ir tiesiog viskas per ilgai užsitęsia, dėl to, tokie dalykai karts nuo karto ir atsiranda. Man šita bėda buvo vieną kartą iki kol normaliai neatnaujinau visos sisteminės įrangos.

banner.png

Šiaip kita tokios bėdos kilmė gali būti tai, kad tau reikėtų atnaujinti savo BIOS, kadangi nepakankamai greitai yra apdorojami procesoriuje duomenys, ir tiesiog viskas per ilgai užsitęsia, dėl to, tokie dalykai karts nuo karto ir atsiranda. Man šita bėda buvo vieną kartą iki kol normaliai neatnaujinau visos sisteminės įrangos.

Gal galima būtų sužinoti kur galima atsinaujinti BIOS?

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Nueik į motininės plokštės gamintojo tinklalapį, nurodyk motininės plokštės modelį ir atsisiųsk atnaujinimo draiverius.

Radau tuos driverius, bet dabar nežinau kaip juos įrašyti, nes atsiunčia zip failą, o jame failas su .ROM. Gal galėtumėt padėti? :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...