Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kompiuteris Random freez'ina.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4231 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi iškilo šiokia tokia bėda, na ji nėra nauja, nes man taip darėsi gan ilgą laiką, tačiau dabar mane tai pradėjo erzinti. Galinga kompiuteris, o strigimai, kaip 10 metų senumo kompiuteris... Taigi man pasireiškia random (įvairiai, kartais kai tiesiog nieko nedarai, o kartais kai naršai ar pnš). Kai užfreezina, tai +- keliom minutėm. Galvoju gal čia kas galėtų būti dėl to, kad windows 7 įrašyti į SSD 60GB hardą? Windows'ai 64 bitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OS pas tave būtinai turi būti 64-bit, kaip aukščiau rašęs žmogus pataria gali net neklausyti, nes 32-bit architektūra yra pritaikyta silpnesniems kompiuteriams. Kad Win įrašyti SSD tai tik geriau, nes taip žymiai greičiau gali apdoroti duomenis tavo kompiuteris. Bet jei senai Win perrašyti, arba įsirašęs tokius, kurių galimybių pilnai neišnaudoji, tai teiktų pasikeisti.

O šiaip, kvailas klausimas, tau užfreezina tarkim naršant internete, tai nereaguoja nei klaviatūra, nei pelytė? Nes mano gana nesena patirtis buvo tokia, kad tiesiog buvo momentų, kuomet minutei kokiai atsisakydavo pelytė, tačiau kompiuteris į tai nesureaguodavo ir taip pat galvojau, kad viskas užstrigdavo, nors su klaviatūra valdyti viską buvo galima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OS pas tave būtinai turi būti 64-bit, kaip aukščiau rašęs žmogus pataria gali net neklausyti, nes 32-bit architektūra yra pritaikyta silpnesniems kompiuteriams. Kad Win įrašyti SSD tai tik geriau, nes taip žymiai greičiau gali apdoroti duomenis tavo kompiuteris. Bet jei senai Win perrašyti, arba įsirašęs tokius, kurių galimybių pilnai neišnaudoji, tai teiktų pasikeisti.

O šiaip, kvailas klausimas, tau užfreezina tarkim naršant internete, tai nereaguoja nei klaviatūra, nei pelytė? Nes mano gana nesena patirtis buvo tokia, kad tiesiog buvo momentų, kuomet minutei kokiai atsisakydavo pelytė, tačiau kompiuteris į tai nesureaguodavo ir taip pat galvojau, kad viskas užstrigdavo, nors su klaviatūra valdyti viską buvo galima.

Būna ir tokių dalykų kaip ir tau buvo, bet rečiau. Pas mane daugiau Not responding, bet pelytė ir klaviatūra veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Am, jei gauni daug not responding, pirmiausiai, jei pas tave Win 7 64-bit, tai patikrink ar tavo naudojamos programos irgi yra 64-bit. Nepamenu ar naršyklėms tas galioja, bet bent jau programoms tai tikrai.

Programas naudoju tikrai 64-bit. Naršyklė Mozzila FireFox, bet kiek žiūrėjau svetainėje nebuvo pasirinkti kiek bitų nori siųstis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip kita tokios bėdos kilmė gali būti tai, kad tau reikėtų atnaujinti savo BIOS, kadangi nepakankamai greitai yra apdorojami procesoriuje duomenys, ir tiesiog viskas per ilgai užsitęsia, dėl to, tokie dalykai karts nuo karto ir atsiranda. Man šita bėda buvo vieną kartą iki kol normaliai neatnaujinau visos sisteminės įrangos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip kita tokios bėdos kilmė gali būti tai, kad tau reikėtų atnaujinti savo BIOS, kadangi nepakankamai greitai yra apdorojami procesoriuje duomenys, ir tiesiog viskas per ilgai užsitęsia, dėl to, tokie dalykai karts nuo karto ir atsiranda. Man šita bėda buvo vieną kartą iki kol normaliai neatnaujinau visos sisteminės įrangos.

Gal galima būtų sužinoti kur galima atsinaujinti BIOS?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4231 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...