Peršokti į turinį

Nešiojamų kompiuterių pasiūlymai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gal kas galėtumėte pasiūlyti neblogų nešiojamų kompiuterių iki 2 000lt +-. Labiausiai domintų ASUS ir Dell variantai. Kompiuteris reikalingas darbui su įvairiomis programomis, Autocad, Maya, Flash, Photoshop, Matlab, Visual studio ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gero iki 2000LT nenupirksi... Dabar geriausias nešiojamo kompiuterio pasirinkimas yra "Apple" kompanijos "MacBook Pro" nešiojamieji kompiuteria... Mano manymu jie yra verti tiek kainos tiek kokybės. Pats naudoju "MacBook Pro" jau 2 - 4 metus ir jis pilnai įkrautas visdar laiko 5 - 7 valandas. Parodykit man bent vieną prieš 2 - 4 metus pirktą nešiojamą kompiuterį, kuris tiek ilgai laikytų, vargu ar rasit tokį :]

Taigi siūlyčiau daugiau pasitaupyti ir nusipirkti "MacBook Pro" ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gero iki 2000LT nenupirksi... Dabar geriausias nešiojamo kompiuterio pasirinkimas yra "Apple" kompanijos "MacBook Pro" nešiojamieji kompiuteria... Mano manymu jie yra verti tiek kainos tiek kokybės. Pats naudoju "MacBook Pro" jau 2 - 4 metus ir jis pilnai įkrautas visdar laiko 5 - 7 valandas. Parodykit man bent vieną prieš 2 - 4 metus pirktą nešiojamą kompiuterį, kuris tiek ilgai laikytų, vargu ar rasit tokį :]

Taigi siūlyčiau daugiau pasitaupyti ir nusipirkti "MacBook Pro" ;)

364sjl.jpg

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4223 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...