Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sukurkit man admin packa publick kad rodytu internet per cs


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
uz 10LT tavo ir nereik vip nei admin

tai kad tu net nemoki ju kurti :D visur iesko pagalbos ir tt.. :D

Nu pvz sukur man admin packa..uz pagalba as tau 10lt

Sukurk dm admin packa..Jungia tik steam.rodo per internet..Maximal rates.. pluginai patys geriausi ir tt..Surasyk naujus setmasterius veikiancius...Nu pradziai tau uzteks..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

uz 10LT tavo ir nereik vip nei admin

tai kad tu net nemoki ju kurti :D visur iesko pagalbos ir tt.. :D

Nu pvz sukur man admin packa..uz pagalba as tau 10lt

Sukurk dm admin packa..Jungia tik steam.rodo per internet..Maximal rates.. pluginai patys geriausi ir tt..Surasyk naujus setmasterius veikiancius...Nu pradziai tau uzteks..

galiu sukurt bet man uz sita admin pack 50 lt surasysius pluginus ir t.t. bet tu man banku 50lt ok ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

uz 10LT tavo ir nereik vip nei admin

tai kad tu net nemoki ju kurti :D visur iesko pagalbos ir tt.. :D

Nu pvz sukur man admin packa..uz pagalba as tau 10lt

Sukurk dm admin packa..Jungia tik steam.rodo per internet..Maximal rates.. pluginai patys geriausi ir tt..Surasyk naujus setmasterius veikiancius...Nu pradziai tau uzteks..

galiu sukurt bet man uz sita admin pack 50 lt surasysius pluginus ir t.t. bet tu man banku 50lt ok ?

Tau gera ar ka ? Tu galvoji as pats nemoku ? :D pas mane 3 serveriai 9-10 val buna full :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenusibodo jums tas Cs'as?.... Dabar pats galvoju, buvau debilas, kad lošiau, nebūtų jums laikas nustoti jį lost?....

-- Papildyta --

Beje, Sazz. pas tave CSDM, hsdm ir dar kažkoks servas, suprasčiau jei pas tave būtų publikas su tokiu skaičiu. O dabar... Nieko čia gero nematau. Į visokius tokius servus ir eina žmonės lošt, o, kad būčiau matęs gerą publicą. Na nebent Jagex.lt, o daugiau, tai pff. Tu savo "skillus" parodyk sukurdamas publicą, o ne visokius Csdm ir Hsdm. It's lame man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenusibodo jums tas Cs'as?.... Dabar pats galvoju, buvau debilas, kad lošiau, nebūtų jums laikas nustoti jį lost?....

-- Papildyta --

Beje, Sazz. pas tave CSDM, hsdm ir dar kažkoks servas, suprasčiau jei pas tave būtų publikas su tokiu skaičiu. O dabar... Nieko čia gero nematau. Į visokius tokius servus ir eina žmonės lošt, o, kad būčiau matęs gerą publicą. Na nebent Jagex.lt, o daugiau, tai pff. Tu savo "skillus" parodyk sukurdamas publicą, o ne visokius Csdm ir Hsdm. It's lame man.

Turiu ir public :) Tik simboliu tiek negalima :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5189 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...