Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Mapp]Keli mano mapp darbai


Vaflis5

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Radijos bazėje nepatiko tvoros aplink tą bokštą, pati bazė yra paprasta, gėlių krūmelei ir parkingas, viskas, tačiau tvarkingai, daugiau nieko kaip ir nesukursi.(įmanoma pasistengus labai)... Tada nepatiko, kad nevienodos tvoros yra. Iš vienos šono yra tos kaip sienos, o iš priekio tvora.... (žinau, kad jie per dideli, kitaip neįmanoma. Tačiau tai yra tik blogos vietos pasirinkimas, arba nemokėjimas išpildyti būtent tos vietos). Na, bet čia tik mano nuomonė. Šeip bendras darbo vaizdas yra tikrai gan geras. Vertinčiau 9, tikrai yra kur tobulėt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Radijos bazėje nepatiko tvoros aplink tą bokštą, pati bazė yra paprasta, gėlių krūmelei ir parkingas, viskas, tačiau tvarkingai, daugiau nieko kaip ir nesukursi.(įmanoma pasistengus labai)... Tada nepatiko, kad nevienodos tvoros yra. Iš vienos šono yra tos kaip sienos, o iš priekio tvora.... (žinau, kad jie per dideli, kitaip neįmanoma. Tačiau tai yra tik blogos vietos pasirinkimas, arba nemokėjimas išpildyti būtent tos vietos). Na, bet čia tik mano nuomonė. Šeip bendras darbo vaizdas yra tikrai gan geras. Vertinčiau 9, tikrai yra kur tobulėt :)

Taip sutinku su radijos baze, ten patingėjau bsk.

3 darbas- Tikras GRP darbas, tačiau padarytas gražiai, TIKRAI GRAŽIAI. Vertinu 10/10. Stengeisi, minusas tik, kad mirga marga vgelkupai ir kiti obijektai, tačiau įdėja gera, man patiko.

Dėkui

Redaguota , nario Vaflis5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4179 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...