Peršokti į turinį

Samsung GALAXY S III ar iPhone5


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3990 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai žinau, kad galima pats turėjau iPhone. Bet kalbu, kad appstore daugiau visokių mokamų ir pnš, nei google play.

Nemeskime adatos į šienos kūpeta tada ir nekalbėkime/neužsiminkime apie appstore kai yra pvz. Installous.^^

Beje, pagal artimiausius tyrimus tai Iphone 5 ir energijos mažiau valgo negu S3 todėl sutaupote pinigėlių :*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Na pasakysiu kelis dalykus

Samsung Galaxy S3 - Esu bandes,patogus,daugiau funkcijų ir t.t,Patogesnė Operacinė Sistema [Android.]

iPhone 5 - Na šito aparačiuko nesu bandes ^_^ ,bet esu bandes iPhone 4S tai pagal 4S susidariau ispudį kad jis yra nekoks,atriši padarai update prisiriša vėl. Na nesakau kad iPhone Gaminiai Yra Nekokybiški,Na jie tesiog yra nepaaiškinami ;p.Todėl dabar aš savo balsą atiduosiu abiems :bebe: Na iPhone Geras Geras Ir S3 :-p

Aš Pirkčiau Abudu :P

Redaguota , nario GoLD*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na pasakysiu kelis dalykus

Samsung Galaxy S3 - Esu bandes,patogus,daugiau funkcijų ir t.t,Patogesnė Operacinė Sistema [Android.]

iPhone 5 - Na šito aparačiuko nesu bandes ^_^ ,bet esu bandes iPhone 4S tai pagal 4S susidariau ispudį kad jis yra nekoks,atriši padarai update prisiriša vėl. Na nesakau kad iPhone Gaminiai Yra Nekokybiški,Na jie tesiog yra nepaaiškinami ;p.Todėl dabar aš savo balsą atiduosiu abiems :bebe: Na iPhone Geras Geras Ir S3 :-p

Aš Pirkčiau Abudu :P

Na gerai, kad tiek daug pinigų turi, bet aš tik viena galiu sau leist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemeskime adatos į šienos kūpeta tada ir nekalbėkime/neužsiminkime apie appstore kai yra pvz. Installous.^^

Beje, pagal artimiausius tyrimus tai Iphone 5 ir energijos mažiau valgo negu S3 todėl sutaupote pinigėlių :*

Telefoną greičiau sugadinsi, negu sutaupysi tuos pinigus ant energijos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3990 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...