Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkit dėl monitoriaus ir procesoriaus užimo.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,pastaruoju metu mano kompiuteris dažnai užia ir skleidžia nemalonius garsus taip spėju čia yra dėl to kad dulkiu prisikaupė nors aš nežinau dėl šitu dalyku nes nesu daug labai patyrės apie kompiuterius,taigi va kokia problema tas mano pc užia ir kaip kada nusiramina tai va

Problema tokia kad po tu užimu po kiek laiko monitorius pradėjo nebeklausyti,kai įjungiu pc paspaudžiu ta mygtuka ir prosesoriaus ta mygtuka kad pasileistu pc ir po keliu sec pradeda mirgsėti ta šviesyte kur yra prie monitoriaus ir taip visalaik tada po kiek laiko nebemirgsi ir tada atsiranda užrasas to monitoriaus nu kaip ir visada mėto ta dalyka kuri žinau tik va sakau po to dingsta tas užrasas ir vėl mirgsi o kai palaikau monitoriaus prijungtus laidus arba pasukiojiu kabeli pradeda vėl veigt viskas normaliai galiu naršyt ir tada nebemirgsi, gal galit patart ka daryt,nes nežinau ar čia nuo dulkiu taip ar kažkas blogai su monitorium nes man

monitoriui jau 6 metai tai sakau gali pradėt gęst.

Laukiu jūsų atsakymu-patarimu. ;)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už pataryma pasinaudosiu juo,nes viena kart šovė galvon tokia mintis gal tos dulkės kažka uždengė ar kažka kliudo kas turi veigt kompiuteryje.

Nes dabar pažiurėju į kompiuterio angas tenai dulkiu kaip perkara masiškai daug. (galima plaukiot :D)

Daugiausiai ant ventiliaus bus, ten gerai pravalyk ir neūš, o jeigu toliau ūžia tai naujus ventilius pirk...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausias variantas tai atsargiai su dulkių siurbliu (mažiausia galia) prasiurbti į priekį (jei siurblys turi tokią f-ją) visas dulkes nuo motininės plokštės, maitinimo bloko (būtina!), bei žinoma vaizdo plokštės. Vėliau gražiai sutvarkyk vietą kurioje yra pats kompiuteris (dėžė), kad neprisikauptų dar daugiau dulkių, o kita vertus jeigu monitoriui jau apie šešis metus, tai manau pats laikas keisti jį. ;-)

Create,

mielasis drauge, pasakyk tu man kokio velnio pirkti naujus venteletorius, jei ūžia ne dėl dulkių, o dėl blogo plokščių darbo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4245 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...