Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

League of Legends pristatymas [~PC GAME~] -- Patarimai, pastabos iš DIAMOND 1 žaidėjo


Bonqe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3738 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

jAdc8EuJEmyUQ.png
 
Noriu pasiūlyti jums ONLINE žaidimą League of Legends. Žaidimas sukurtas 2008 spalio 7 ir publikuotas 2009 spalio 29 kompanijos RIOT GAMES.
Žaidimo žanras: MULTIPLAYER ONLINE BATTLE ARENA (MOBA).
 
 
Kai užsiregistruosite jums duos nuorodą iš kur parsisiųsti žaidimą (NEMOKAMAI). Jei norite sulaukti pagalbos iš manęs prašau registruotis su mano pateikta nuoroda.
 
Minimalūs reikalavimai

2 GHz processor

1 GB RAM (Windows Vista and 7 users will want 2 GB of RAM or more)
2 GB available hard disk space
Shader version 2.0 capable video card
Support for DirectX v9.0c or better
Windows XP, Windows Vista, or Windows 7 (Mac OS and Linux are currently not supported)

 
 
Rekomenduojami reikalavimai

3 GHz processor

2 GB of RAM (Windows Vista and 7 users will want 4 GB of RAM or more)
6 GB available hard disk space
GeForce 8800 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB+ Video Memory(VRAM))
Support for DirectX v9.0c or better.
Windows XP with the latest service pack installed, Windows Vista with the latest service pack installed, or Windows 7 (Mac OS and Linux are currently not supported)
The latest update to .NET Framework from Microsoft

 
Asmeniškai aš šį žaidimą žaidžiu Europe Nordic & East (EUNE) serveryje. Jei jūs nuspręsite prisiregistruoti tame pačiame serveryje galite pakviesti mane į draugus (ADV F00G). Galėsiu jums padėti žaidimo pradžioje atsakydamas į rūpimus klausimus.
 
League of Legends žaidžiu maždaug nuo antro sezono vidurio (dabar eina ketvirtas sezonas), šiuo metu esu DIAMOND 1 divizijoje. Manau, jog turiu gana nemažai patirties ir mano žinios būtų naudingos naujiems žaidėjams.
Redaguota , nario Bonqe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 4 mėnesių...

Bonqe o tu zaidi kaip profesionalus zaidejas nes man labiau reikia to patarimo mano main champ Xin Zhao dazniausiai laninu Top ir Mid mano Nick Dof Furious gal turi patarimu kokius itemus darytis koki geriausia builda daryt?

Mano manymu xin turėtų būti statomas kaip 'off-tankas', tai yra su max 2 dmg daiktais. Xin turi gerus 'initiation' skilus, todėl jei tu statysi 'pure dmg' ir poto nersi į priešininkų galines linijas ilgai ten netempsi. Ką konkrečiai pirkti nelabai pasakyti įmanoma, viskas priklauso prieš ką tu 'laneini', kokia bendra priešininkų sudėtis ir kaip klostosi žaidimo eiga (laimit ar pralaimit).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 6 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3738 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...