Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pamiršau telefono Užrakto kodą , kaip nulaužti?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visis forumiečiai , į jus kreipiuosi prašydamas jūsų pagalbos.

Tai vat , kažkada , buvau užsimetęs saugos kodą ( pasikeitęs iš default'inio ) , ir jo jau nebenaudojau kelias savaites , ir užmiršau.

Tai vat.

Reikėjo įdėti ežio kortelę , tai įdėjau , ir žiūriu įveskite saugos kodą (jungiant telefoną) , na , neprisiminiau , išbandžiau ir užlūžo "Blokavimo kodas įvestas neteisingai 5 kartus. Kodas bus atblokuotas per 5 minutes."

Na , palaukiau tas 5 minutes, įsidėjau savo Tele2 kortelę , ir jungiant telefono pradėjo prašyti to kodo , o aš jo neatsimenu.

Gal kas padėsit?

Mano telefono modelis : Nokia - C5 03 , štai fotkė :

parduodu-nokia-c5-03-311423747.jpg

Gal būtų galima kaip nors nepradandant duomenų , ir kt. nulaužti kodą?

O jeigu ne , kiek mesitriukas kažkur imtu?

Redaguota , nario AnoNyM -
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu blemba , žinai , man visko ten reikia , o aš nenoriu litų kišti meistrui šiknon :/

Hmm, man vieną kartą taip pat buvo, užsidėjęs buvau tą kodą, ir pamiršau, nu užblokavo paskui atblokavo tai prisimenu išemiau bateriją, SIM kortelę, atminties kortelę kokius 5 kartus, o paskui vėl įdėjau , ir kažkaip dingo tas kodas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu isvis kam reikejo keist ta koda? (Idiotizmas kazkoks)

Yra gi man atrodo budas ivest standartini koda (ne 12345) ,i-nete kazkada veike generatoriai kur ivedi tel imei ir tau paraso apsaugos koda toki ilga,ji suvedi ir atsiblokuoja. Nu bet paskutiniu metu tas dalykas kazko nesuveikia.. nzn,bandyk gal googlint. O jau blogiausiu atveju pas meistrus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4236 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...