Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neina isbaninti zaideju


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, krc kiek dejau admin packu i hosta ir visuose admin packuose neina isbaninti kas gali buti? pvz: baninu zaideja jis neissibanina o ji tik iskickina ir jis vel prisijungia [naudoju amx_ban [nickas] [reason]] komanda bandziau amx_banip bet kitus isbanina ne visus bet kai kuriuos bet visvien pareina neuzsibanina ir dar jei baninu per amxmodmenu tai jei baninu viena tai kitas issibanina tipo jam raso kad jis isbanintas ir chate raso kad toks ir toks adminas isbanino toki ir toki kurio renkiesi nebanina.... kas padės atsilyginsiu serveryje uzu + vip + slot !!! viso sito dalyko kaina 20lt kaskur eina mano serveryje tai skaitykim uz 20lt padet galit jauciu :)

******P.S. Mano serveris laikomas ant hosto!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, krc kiek dejau admin packu i hosta ir visuo............ kas padės atsilyginsiu serveryje uzu + vip + slot !!! viso sito dalyko kaina 20lt kaskur eina mano serveryje tai skaitykim uz 20lt padet galit jauciu :)

Tai paklausk jei gali ka jis dare ir t.t. ir atlyginimas geras cia "padės atsilyginsiu serveryje uzu + vip + slot !!! viso sito dalyko kaina 20lt kaskur eina mano serveryje tai skaitykim uz 20lt padet galit jauciu" Tai duociau uza ir t.t. kaip sakiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 metų...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3821 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...