Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pc del viruso


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4252 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi taigi padekite man atsitiko beda: siandien losiau mc ir isjungiau pc, poto atejau ijungiau pc ir man pradejo baisiai letai krauti pc. pagalvojau kad virusas iejau i avast ijungiau scan all sistem ir nekrove tipo skanuoja bet nerode kiek skanuoja per sek kb ir pyst pasirode melinas ekranas ten rase kad windows kazkos error ir pc issijunge. pabandziau vel skanuoti ir visalaik tas pats ka man daryti?

PADEKITE GREICIAU NES NEGALIU KENTETI BE PC: ir dar man atrodo reikia perinstaliuoti pc ka man daryt ? PADEKITE jai padesit gausit Respect

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Siūlyčiau išeiti į lauką ir įkvėpti gryno oro, jei negali be kompiuterio. O vienintelis dalykas kas gali būti blogai kompiuteriui (joks čia virusas), per daug apkraunamas procesorius, to pasekoje ir išmeta mėlyną lentelę. Bandyk sutaisyti operacinę sistemą su disku (tiesiog naudok „repair“ f-ją, iš kietojo disko jokie failai nedings), jei nepadės, - tuomet teks tik perrašyti pilnai. O duomenis galima iškelti, taip pat yra įvairių talpyklų internete kurie suteikia tokias paslaugas, o jei tau gaila duomenų, - toliau gadink kompiuterį.

P.S jeigu duok dieve nepadės perrašymas (pilnas), reiškias problemos su geležimi, tektų keisti arba procesorių arba kitas dalis.

Redaguota , nario DEIVIDAS:
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4252 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...