*Lucky*BOY

Naujos "Dead Space 2" žaidimo detalės

Recommended Posts

18532.jpg?t=1260451199

Internete pasirodė naujos delatės apie "Dead Space 2" žaidimą, kurios buvo paimtos iš eilinio "Game Informer" numerio. Visų pirmą "Dead Space 2" veiksmas vyks prabėgus 3 metam, milžiniškoje kosminėje stotyje pavadinimu - Sprawl.

Tęsinys dar labiau akcentuotas į siaubo elementus, o Isaac'ui teks susidurti su pačiais netikėčiausiais priešais ir atsidurti praktiškai beviltiškose situacijose.

Isaac'as galės persikelti beorėje erdvėje, atsistūmti nuo įvairiausių paviršių, taip pat keisti savo kryptį tokiuose "skrydžiuose". Aišku tokiais momentais mums bus leista dar ir naudotis ginklais.

Lyginant su Sprawl stotimi, kosminis laivas Ishimura, kuris buvo pirmoje dalyje, atrodo labai mažas. Juk Sprawl - faktiškai didžiulis miestas, pastatytas ant vieno iš Saturno mėnulių nuolaužų. Kaip ir bet kokiam kitam mieste čia rasime ir prekybos centrus, mokyklas, bažnyčias, gyvenamuosius rajonus ir t.t.

Šį kartą mūsų herojus išmoks kalbėt ir "susipažins" su dar galingesniais ginklais. Kas liečia daugelio žaidėjų režimą, tai jis bus. Citata iš "Game Informer":

"Viskas, ką mes galime pasakyti apie daugelio žaidėjų režimą, tai jog jis gausis labai įdomus. Ir jūs tikrai galėsite supjaustyti savo draugus gabalėliais"

„Dead Space 2“ yra kuriamas PC, "Xbox 360" bei "Playstation 3", tačiau apie išleidimo datą kolkas nieko nesakoma.

games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele