Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarimai


Guest Guest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Guest

Na čia patarsime Administratoriam ir moderatoriam,ką reikėtų pakeisti,įdiegti ir pan...

Na aš pirmas tai pradedu:galetūte padaryti rangą Forumo Redaktorius arba Redaktorius(kažką panašaus kuris rašytų naujienas,straipsnius apie žaidimus...Pradžiai tiek :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
nu noreciau kad dar butu ideta visokia informacija demo apie pasaulinius cs yvikius su garsiom gomandom butu visai ydomu ;)

Na man šis dalykas nelabai [blaat.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
medaliu sistema man geresne

Nežinau ar jie išviso reikalingi... Ir be jų gerai,neverta [drunk.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
Guest ExiT

Kažin :| nes praita syki nebuvo tiek flood nu krc...kaip dominus sake kad party nefloodina tai aisku bet kad praitame labuse tai nebuvo tiek postu is vieno zmogaus :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
As siaip labai senas labusai narys mano nikas kazkada buvo Lazaras po to Zharan dabar Ichigo [guns.gif]

Na o as siulau imest GFx kovas ir t.t. Kad galetum parodyt kaip moki dirbt su Photoshop'u ir t.t [bounce.gif]

Cia ne sunku [eerie.gif]

Jeigu tu Lazaras :) Tai sveikas aš buvęs BeSt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...