*Lucky*BOY

Gearbox užregistravo Borderwolds pavadinimą

Recommended Posts

Borderworlds_ScreenShot_1.jpg

Gearbox užregistravo pavadinimą Borderworlds, kas reikštų žaidimo Borderlands transformaciją į serijos pavidalą. Na, kitaip ir būti negalėjo, nes Borderlands pardavimai, palyginus su kai kurių visiškai naujų projektų rezultatais, išties solidūs.

Apie tai neseniai kalbėjo Take-Two vadeivos Strauss'as Zelnick'as ir Ben'as Feder'is. Jie reiškė savo mintis šio RPG ir šaudyklės žanrų mišinio tęsinio tema.

Borderwolds vardas išlieka gerai žinomu, ypač tiems, kurie yra kažką girdėję apie Borderlands. Tiesa, informacijos apie galimą tęsinį kol kas nepateikta.

Vis dėlto niekas neleidžia paspėlioti dėl būsimų Borderworlds ypatybių. Galbūt projektas pasižymės didesne skirtingų apkeliaujamų pasaulių įvairove. Tikėtina, jog juos pasiekti galėsime tik su erdvėlaiviais ar panašaus tipo mechanizmais.

Beje, sekite naujienas, nes greitai sulauksite ir nuotaikingojo Borderlands apžvalgos!

Kas keisčiausia, Gearbox žada drąstiškus siužetiškosios Brothers in Arms serijos pasiektimus - persikelimą į dabartinius laikus. Nagi, o kaip dar neužbaigti pagrindinio Hell's Highway dalies veikėjo Matt'o Baker'io nuotykiai? Nejaugi kūrėjų perkalbėjimui žaidėjai žūtbūt privalės surengti aštrią peticiją?

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele