*Lucky*BOY

THQ planuoja šaudyklės Homefront tęsinį

Recommended Posts

Homefront_ScreenShot_1.jpg

Netolimoje ateityje vykstanti THQ šaudyklė Homefront dar net nėra išleista, tačiau leidėja jau planuoja tęsinį.

"Tai istorijos pradžia. Mes ruošiamės viską pateikti serialo būdu, tik su nenumatytomis iššakomis. O tada žaidėjus į istoriją įtraukti papildomo parsisiunčiamo turinio pagalba iki kol Homefront 2 bus paruoštas.", - THQ branduolio geimingo grupės vadovas Danny Bilson'as kalbėjo investuotojų konferencijoje, praneša GameSpot.

Homefront - daugeliui nelabai žinoma šaudyklė, ruošiama X360, PS3 ir PC plaformoms. Žaidėjai bus įkišami į pasipriešinimo kareivio, kovojančio prieš Šiaurės Korėjos sėbrus, bandančius užimti JAV, kailį. Prie Homefront dirba Frontlines: Fuel of War paruošusi studija Kaos. Pažvelgus į šių kūrėjų nuopelnus, galima pačiam susidaryti išvadą, jog Homefront bus modernus, gerą multiplayer režimą turintis karo žaidimas.

Kita vertus, konfliktai JAV žemėse yra vaizduojami ir kiek mažiau nei prieš mėnesį pasirodžiusiame Modern Warfare 2, kurio apžvalgą rasite čia. Peršasi mintis, kad Homefront stos į kovą prieš neseniai EA anonsuotu Medal of Honor.

"Atvirai sakant, Homefront - vienas iš pagrindinių mūsų ginklų.", - tarė Bilson'as. "Žmonės sako: "Kodėl Jūs žengiate į Call of Duty zoną?". Mes tai darome todėl, jog tikime savo projekto sėkme. Aš žinau, kad varžytis su CoD kaip lygus su lygiu.", - drąsiai išsireiškė Bilson'as.

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele