Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Counter Strike Botai Ir modo nepaleidimas


DjM1x

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5253 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu va Nuo vakar iki šiandien tesiasi problema ankščiau man veikdavo botai su admin pack (nu modais) man inkstaliavus Counter Strike v_26 Bet Man biški kai kas dbar kitaip nutiko. Aš inkstaliavau Counter Strike 1.6 o paskui inkstaliavau Counter-Strike v_26 patch idėjau admin packa į cstrike Atsidarau Counter-Strike New Game pasižiuriu neveikia botai pasku paleidziu serva pasižiūriu neveikia ir modas. Gal galite pasakykit kas čia yra per problema?

-- Papildyta --

Nu tai pasakysit ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma kai keli botus turi kelti be liblist.gam isikelk is kito admin packo arba nurodyk kur yra metamod.dll visu antra jeigu neveikia nebutina sorcute rasyt lenteles gali susikurt bat faila ir issaugot ji valve papkei

Bat kodas :

@echo off

rem by aZT

Title Ijungiame botus ...hlds.exe

if not exist hlds.exe goto not_ex_h

start hlds.exe +localinfo mm_gamedll "dlls/zbotcz.dll"

goto ex

not_ex_h

echo Serveris su botais nepaleistas, nes nerastas hlds.exe failas

echo Bandykite is naujo

pause

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5253 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...