Peršokti į turinį
antanas12

Reikia dėl svetainės pagrindinio puslapio ir forumo

Recommended Posts


REikia daryti taip na pvz forumas nesvarbus ir ieini į FTP public_html susikuri nauja aplankalą pavadinimu forumas tada instaliuoji. Ir tada ten kur susikūriau nauja aplankala isikeli HTML dizainą ne į Forumas aplankalą bet public_html aplankale. Na jai reikėtu daugiau pagalbos rašyk į AŽ

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Lietuvybę gali padaryti taip - Eini į AdminCP --> Look & Feel --> Šone kairėje bus Languages Spaudi tada bus apačioje parašyta Import Language XML spaudi Pasirinkti ir iškai kalbos failiuko (Idėsiu tuoj nuorodą iš kur siųstis) pasirenki tą kalbą ir spaudi Import ir kai įkelia bus pavadinimu Lietuvių tada dešinėje bus toks pieštukas spaudi ant jo ir bus kiek apačioje Default Language? spaudi Yes na tada padaro default kalbą ir eini į savo svetainę ir apačioje bus Change Language ir pasirenki Lietuvių na ir viskas :)

Lietuvybes failiukas - http://ikelk.lt/downloads/VOxB4wxHAd

Skin'o įkėlimas - Eini į AdminCP --> Look & Feel --> Import Skin Set --> kiek apačoje bus Import Image Set ir įkeli winnrar failą su pavadinimu Image_Skino_Pavadinimas ir spaudi Import image set na ir tada kai įkelia viršui turi būti Import Skin Set pasirinki winnrar su pavadinimu pvz Skino_Pavadinimas ir spaudi Import Skin Set ir kai ikelia eini vėl į Look & Feel ir matysi bus po IP.Board Mobile tavo skin'as ir šone dešinėje bus tokia rodiklytė į apačią spaudi ant jos ir spaudi Edit Settings ir tada pažytmi varneles ant Select ALL current and future groups or... bei ant Make this the default skin?

Štai ir viskas :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Padėjai, dabar reikėtų pakeisti viršutinį paveikslėlį ir kokį man reikia redaguoti ?. Dar kai kas apačioje, kad rodytu administratorius šviečiančius. Padėsi Gausi normaliai +Rep nes jau daviau.

-- Papildyta --

Gal kas galite duoti ipb 3.2.3 lietuvybę gausite +rep.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×