Guest Sa-mp Zmogus

Dovanoju jums ne bloga GM. :)

Recommended Posts

Sve─Źias

Sveiki,taigi noriu jums padovanoti ne bloga sa-mp 0.3e GM. Veiksmas vyksta San-Fierro mieste,─«ra labai gra┼żi┼│ mappinimo darb┼│,─» ma┼íina pilasi: Dyzelis,ir bendzinas. Vairavimo mokykloj reikia i┼ílaikyti- Teorija,prava┼żiavima aik┼ítel─Śja,prava┼żiavima gatv─Śja. ''Gamemodas n─Śra mano ka┼żkada man atrodo parsisiun─Źiau ir liko pc tik ne┼żinau kada. ─«ra /vmisijos tenai reikia ie┼íkot Vaiduokli┼│ Ma┼íin┼│. Ir gausit prizus. Ta komanda susibuginus,tiesiog j─ů atsidare GM pasikeiskit ─» kit─ů ir tiek. Stotis gra┼żiai padaryta,ne ma┼żai degali┼│/darb┼│/nam┼│/pastat┼│.U┼żsiregistrave ─» server─» turite pasirinkti j┼źs Mafijozas/Jaunas vyrukas ir pn┼í... Na patys visk─ů ten apsi┼żi┼źr─Śsit.

Darbai,su direktorius pakvietimu:

Taxi-500 Xp.

Medikai-5500 Xp.

Mechanikai-6000 Xp.

Policija-7000 Xp.

Furistai-8000 Xp.

Dyleriai-8500 Xp.

Skelb─Śjai-8900 Xp.

Armija-10000 Xp.

S.W.A.T-15000Xp.

Darbai,be direktoriaus pakvietimo:

Led┼│ Parav─Śjas-1500 Xp.

Hod-Dog-1550 Xp.

Pizza Boy-1150

Autobus┼│ Vairuotojas-1170

Limuzin┼│ Vairuotojas-1190

Pilotas-11250

Traukinio Vairuotojas-11500

Kunigas-1200

Ugnegesys-3000

Striptizo ┼áok─Śja-3500

Inkasatoriai-3500

Nepagal─Śkit +R3P kad dalinuosi. :liuxas:

Parsisiuntimo LINK: http://www.failai.in/show/F/8F3D75FBD/SANG.rar

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sve─Źias
virusus platini...

Virusus? Kaip nusipirksi nrml antivirusin─Ś tada ─Źia ┼ínek─Śk. Cj free-virus naudoji vaikas.

Pas mane legali ESET start security 5.2.9.12 Ir nemeta joki┼│ virusu. Kaip nusipirksi antivirusin─Ś r─Śk ─Źia.

Nuo tokiu antivirusiniu kaip tavo kompas greit u┼żlu┼íta o pas mane tarnauja jau ~4 metus ir nieko ;)

Gali b┼źti ,akd virusas jai 0.3e nes juose i┼í visokiu streameriu yra sscanf yra virusu

Virusus? Kaip nusipirksi nrml antivirusin─Ś tada ─Źia ┼ínek─Śk. Cj free-virus naudoji vaikas.

Pas mane legali ESET start security 5.2.9.12 Ir nemeta joki┼│ virusu. Kaip nusipirksi antivirusin─Ś r─Śk ─Źia.

PZ koks kietas :D su ESET :D neturi tai neturi *Myliu SuperGames.lt* nxx isikalineji

Sutinku reikia nusipirkt legalia antivirusine, nes atsimenu kazkada turejau Avast! Free antivirus :D ir ji gaude virusa and mysql.dll nes ta plugina blokuoja exe failai

Redaguota , nario O.w.n.e.d

virusas ira *Myliu SuperGames.lt*

tu ble nepastebejai kad tau ant kiekvieno servo virusai??? Legali antivirusine zinok viska pakeis ;)

Redaguota , nario O.w.n.e.d

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.