Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

mini maperiu turnyras [registracija]


callgame

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4281 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi šendiena pasiūliau kad organizuočiau sa:mp mapingo turnyriuka ir daugelis sutiko taigi registracija bei informacija:

registracijos anketa:

1.jūsu nicas

2.kontaktai

3.Ar mokate kurti interijerus? taip/ne/norėčiau pameginti :

Informacija:

turnyro pagrindinis prizas 1000flt surinkus 16 žmonių paaugtu iki 1500 flt

turnyro organizatorius/kovų skelbėjas/kovų organizatorius: callgame

pergalė pasėkema surinkus 5 balsus

registracijos kaina : 100flt

pirmame ture turėsite sumepinti (leidžiama pasirinkti varžovams) stotis/gaujos baze

antras turas: baras( su interijeru )

trečes turas: interijeras

mano kontaktiniai domenys: lrtgf.administracija

SURINKTI VISI 8 DALYVIAI PRADĖSIME TURNYRA PIRMADIENI TAI YRA : 2012-07-30

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Omgf nu ir įvėliai mane. Vien kol INT sumapinsiu, nes MTA ilgai krauna ( Su 0.3e obijektais ).. :[

Iškart pateikiu pasiūlymą. Dėl vertintojų naujokių. Pastebėjau, kad daug vertinančių žmonių naujokai vos po kelis postus turintys žmonės. Kaikurie jie draugai ar tiesiog pažystami ir vertina ne už mapp, bet vat užtai kad aš tą čiūva pažystu jis gerai mapina aš už jį...

Reikia padaryt kriterijus sakykim 500 postu ar kiek mažiau. Na dar galima +rep dadėt, bet nebūtina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Omgf nu ir įvėliai mane. Vien kol INT sumapinsiu, nes MTA ilgai krauna ( Su 0.3e obijektais ).. :[

Iškart pateikiu pasiūlymą. Dėl vertintojų naujokių. Pastebėjau, kad daug vertinančių žmonių naujokai vos po kelis postus turintys žmonės. Kaikurie jie draugai ar tiesiog pažystami ir vertina ne už mapp, bet vat užtai kad aš tą čiūva pažystu jis gerai mapina aš už jį...

Reikia padaryt kriterijus sakykim 500 postu ar kiek mažiau. Na dar galima +rep dadėt, bet nebūtina...

Čia puiki mintis, dėl to post'ų cenzo.

O šiaip, prisidedu.

1.jūsu nicas 0verW1ng

2.kontaktai Skype: augenskiss

3.Ar mokate kurti interijerus? taip/ne/norėčiau pameginti : Taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būtinai prisidedu ;)

1.jūsu nicas : DeLux3.

2.kontaktai : Skype - domantas.g

3.Ar mokate kurti interijerus? taip/ne/norėčiau pameginti : Taip moku .

Tavo skypes neranda per paieška prašau susisiekti per: lrtgf.administracija

Tomazas-- tai yra registracijos mokestis suisiek su manimi per kontaktus suderinsime kaip padaryti del to mokesčio skypes: lrtgf.administracija

Dėl balsavimo cenzo-- turiu idėju tačiau reikės akd visi susirinktume y viena pokalbi kad galėtume susitart :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4281 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...