Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nekviestasis prisistato


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4289 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vardas : Anris

Metai : 12

Miestas : Širvintos

Megstamiausia spalva : žalia

Muzika : šiolaikine.

Broliai, seserys : Turiu broli kurio vardas : Mantas jam 5metai.

Žaidimai : CS ir kiti online mp žaidimai

Laisvalaikis : žaidimai, sportas, draugai

Akiu spalva : Melina

Ir šheip : Esu draugiškas, nepiktybinis, kartais funny, laisvai kalbu angliškai, šiek tiek ir rusiškai, na ir airiškai ir dar megstu ginklus :pistols: :kill:

P.S: Zonos aktyvistas, yra mano pusbrolis.

Foto nekelsiu nes dabar nesu prie savo pc, o prie pusbrolio

Tikiuosi sutarsime. :):beers:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Satantiger, *Myliu SuperGames.lt* griaužk lavonas

Žinai, susižinosiu kas tu toks, ir jei sutiksiu.. Pažėsim kas ką griauš.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nekviestasis. - Sveikas,malonu susipažinti.Tikiuosi būsi geras narys forume :) P.S : Mažiau kreipk dėmesį į tokius žmones kaip Satantiger,supranti jam nėra kas veikt,o tik varyt ant kitų ir gailėtis,kad visi turi ką pasakyti,o jis ne :) Sėkmės tau čia. :)

Satantiger - Apsiramink,eik išsiverk į lauką kiemo draugam,jeigu tu dar jų turi taip besielgdamas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Nekviestasis. - Sveikas,malonu susipažinti.Tikiuosi būsi geras narys forume :) P.S : Mažiau kreipk dėmesį į tokius žmones kaip Satantiger,supranti jam nėra kas veikt,o tik varyt ant kitų ir gailėtis,kad visi turi ką pasakyti,o jis ne :) Sėkmės tau čia. :)

Satantiger - Apsiramink,eik išsiverk į lauką kiemo draugam,jeigu tu dar jų turi taip besielgdamas :)

Neturiu nei vieno. Nolaifinu visad supergames.lt. 24/7 kaip tu, gerb. Moderatoriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Satantiger - Nerinkdamas postų paskutinį kartą tau atsakau,o toliau kaip sakoma yra "duok durniui kelią" taigi,visu 1.Aš nesėdžiu 24/7 prie SuperGames,nes kaip supratau iš tavo žinutės tu čia kalbėjai apie save,o visu 2.Esi labai atžagarus,visi su tavim nori normaliai elgtis,o toji tavo žinutė pati pirma visą ginčą ir pradėjo :). Šiame forume gali registruotis bet kokio amžiaus žmogus,tad ne tau spręsti,kas gali registruotis,o kas ne :)

Sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Satantiger - Nerinkdamas postų paskutinį kartą tau atsakau,o toliau kaip sakoma yra "duok durniui kelią" taigi,visu 1.Aš nesėdžiu 24/7 prie SuperGames,nes kaip supratau iš tavo žinutės tu čia kalbėjai apie save,o visu 2.Esi labai atžagarus,visi su tavim nori normaliai elgtis,o toji tavo žinutė pati pirma visą ginčą ir pradėjo :). Šiame forume gali registruotis bet kokio amžiaus žmogus,tad ne tau spręsti,kas gali registruotis,o kas ne :)

Sėkmės :)

Pff, aš tik tons of shit geresnis už kitus ir tai leidžia man but atžagariam. Pvž. su tavim, tau 12 - 13 metų, tavo protas nėra tikrai nėra tokiam lygi kaip mano, nors nuo forumo galbūt truputį daugiau išūgdytas bendravimas pas tave ir tiek. Ir tu neesi aš.

tumblr_m5c0ezr3pA1qf66kl.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Satantiger - Nerinkdamas postų paskutinį kartą tau atsakau,o toliau kaip sakoma yra "duok durniui kelią" taigi,visu 1.Aš nesėdžiu 24/7 prie SuperGames,nes kaip supratau iš tavo žinutės tu čia kalbėjai apie save,o visu 2.Esi labai atžagarus,visi su tavim nori normaliai elgtis,o toji tavo žinutė pati pirma visą ginčą ir pradėjo :). Šiame forume gali registruotis bet kokio amžiaus žmogus,tad ne tau spręsti,kas gali registruotis,o kas ne :)

Sėkmės :)

Pff, aš tik tons of shit geresnis už kitus ir tai leidžia man but atžagariam. Pvž. su tavim, tau 12 - 13 metų, tavo protas nėra tikrai nėra tokiam lygi kaip mano, nors nuo forumo galbūt truputį daugiau išūgdytas bendravimas pas tave ir tiek. Ir tu neesi aš.

tumblr_m5c0ezr3pA1qf66kl.png

Satantiger - Tai tu gi pas mus proto mašina . . .

Sakai gali būt atžagarus ir nesakyk,kad esi už kitus pranašesnis,nes tikrai toks neesi :)

Sėkmės,tau nes tau jos prireiks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4289 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...