Nekviestasis.

Nekviestasis prisistato

Recommended Posts

Vardas : Anris

Metai : 12

Megstamiausia spalva : ┼żalia

Muzika : šiolaikine.

Broliai, seserys : Turiu broli kurio vardas : Mantas jam 5metai.

┼Żaidimai : CS ir kiti online mp ┼żaidimai

Laisvalaikis : ┼żaidimai, sportas, draugai

Akiu spalva : Melina

Ir šheip : Esu draugiškas, nepiktybinis, kartais funny, laisvai kalbu angliškai, šiek tiek ir rusiškai, na ir airiškai ir dar megstu ginklus :pistols: :kill:

P.S: Zonos aktyvistas, yra mano pusbrolis.

Foto nekelsiu nes dabar nesu prie savo pc, o prie pusbrolio

Tikiuosi sutarsime. :):beers:

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sve─Źias

Kas ─Źia per vaikas. ─« at┼żalke keliauji?

Sve─Źias
Satantiger, *Myliu SuperGames.lt* griau┼żk lavonas

┼Żinai, susi┼żinosiu kas tu toks, ir jei sutiksiu.. Pa┼ż─Śsim kas k─ů griau┼í.)

Nekviestasis. - Sveikas,malonu susipa┼żinti.Tikiuosi b┼źsi geras narys forume :) P.S : Ma┼żiau kreipk d─Śmes─» ─» tokius ┼żmones kaip Satantiger,supranti jam n─Śra kas veikt,o tik varyt ant kit┼│ ir gail─Śtis,kad visi turi k─ů pasakyti,o jis ne :) S─Śkm─Śs tau ─Źia. :)

Satantiger - Apsiramink,eik i┼ísiverk ─» lauk─ů kiemo draugam,jeigu tu dar j┼│ turi taip besielgdamas :)

Sve─Źias
Nekviestasis. - Sveikas,malonu susipa┼żinti.Tikiuosi b┼źsi geras narys forume :) P.S : Ma┼żiau kreipk d─Śmes─» ─» tokius ┼żmones kaip Satantiger,supranti jam n─Śra kas veikt,o tik varyt ant kit┼│ ir gail─Śtis,kad visi turi k─ů pasakyti,o jis ne :) S─Śkm─Śs tau ─Źia. :)

Satantiger - Apsiramink,eik i┼ísiverk ─» lauk─ů kiemo draugam,jeigu tu dar j┼│ turi taip besielgdamas :)

Neturiu nei vieno. Nolaifinu visad supergames.lt. 24/7 kaip tu, gerb. Moderatoriau.

Satantiger - Nerinkdamas post┼│ paskutin─» kart─ů tau atsakau,o toliau kaip sakoma yra "duok durniui keli─ů" taigi,visu 1.A┼í nes─Śd┼żiu 24/7 prie SuperGames,nes kaip supratau i┼í tavo ┼żinut─Śs tu ─Źia kalb─Śjai apie save,o visu 2.Esi labai at┼żagarus,visi su tavim nori normaliai elgtis,o toji tavo ┼żinut─Ś pati pirma vis─ů gin─Ź─ů ir prad─Śjo :). ┼áiame forume gali registruotis bet kokio am┼żiaus ┼żmogus,tad ne tau spr─Östi,kas gali registruotis,o kas ne :)

S─Śkm─Śs :)

Sve─Źias
Satantiger - Nerinkdamas post┼│ paskutin─» kart─ů tau atsakau,o toliau kaip sakoma yra "duok durniui keli─ů" taigi,visu 1.A┼í nes─Śd┼żiu 24/7 prie SuperGames,nes kaip supratau i┼í tavo ┼żinut─Śs tu ─Źia kalb─Śjai apie save,o visu 2.Esi labai at┼żagarus,visi su tavim nori normaliai elgtis,o toji tavo ┼żinut─Ś pati pirma vis─ů gin─Ź─ů ir prad─Śjo :). ┼áiame forume gali registruotis bet kokio am┼żiaus ┼żmogus,tad ne tau spr─Östi,kas gali registruotis,o kas ne :)

Pff, a┼í tik tons of shit geresnis u┼ż kitus ir tai leid┼żia man but at┼żagariam. Pv┼ż. su tavim, tau 12 - 13 met┼│, tavo protas n─Śra tikrai n─Śra tokiam lygi kaip mano, nors nuo forumo galb┼źt truput─» daugiau i┼í┼źgdytas bendravimas pas tave ir tiek. Ir tu neesi a┼í.

tumblr_m5c0ezr3pA1qf66kl.png

Pff, a┼í tik tons of shit geresnis u┼ż kitus ir tai leid┼żia man but at┼żagariam. Pv┼ż. su tavim, tau 12 - 13 met┼│, tavo protas n─Śra tikrai n─Śra tokiam lygi kaip mano, nors nuo forumo galb┼źt truput─» daugiau i┼í┼źgdytas bendravimas pas tave ir tiek. Ir tu neesi a┼í.

tumblr_m5c0ezr3pA1qf66kl.png

Satantiger - Tai tu gi pas mus proto mašina . . .

Sakai gali b┼źt at┼żagarus ir nesakyk,kad esi u┼ż kitus prana┼íesnis,nes tikrai toks neesi :)

S─Śkm─Śs,tau nes tau jos prireiks :)

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

Skelbimai