Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del serverio... kas pades +Rep ir litu...


aivaroza4

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, eilini karta man iskilo siokia tokia problema.Mano kompiu buvo atverti portai bet kitiems zaidejems vistiek neina junktis i serveri.Pasakiau vienam draugiu ir jam mete retryning to conetc to server (1) ir tie skaiciai kartojosi.Bet kelis zaidejus net maciau prisijugusius bet zaisti taip ir nebepavyko.Nes kansoleje parasydavo taip:

Dropped [sTK] pukis : D from server

Reason: Client sent 'drop'

Ka tai reiskia?Prasau padekite nepagailesiu +Rep ir forumo litu.Skype: aivaroza4

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu ir routeris stovi vistiek galima serverį sukurti. Šeip gal blogai portus atidarei, nes pas mane irgi routeris ir turiu serva. Beje tu zmonėms išorini ip duodi ar tokį kur HLDS yra? Jeigu pas tave routeris ir HLDS rodo ip kuris prasideda 196... Tai tau reikia duoti ip iš manoip.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu gerai o ka reiskia sis sakinys ? Dropped [sTK] pukis : D from server

Reason: Client sent 'drop' ??

Nes kitus zaidejus as maciau serverije bet pazaisti jiems taip ir neisejo nes juos kaskaip ismesdavo ir parasydavo ta zinute pas mane zebra internetas ir pirelis stovi tas toks juodas modemas. Padekite kas galite :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gerai kiek zinau reikai daryti taip: ip+port= 78.62.77.88:27015 va pagal si ip turetu rasti bet as pats pabandziau bet neina.O per hlds rodo si ip 192.168.1.220:27015 bet serveri randa tik per hlds nurodyta ip ka daryti?

Man narys gater ir atvere tuos portus ir viska sutvarke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...