Peršokti į turinį
SonnyWeems

ROSATO gaujos bazė | By SonnyWeems

Recommended Posts

Sveiki. Ilgai nematėte mano map darbų, buvau padaręs pertrauką mapinimui. Dabar po ilgo laiko sumasčiau sumapinti kokai bazę. Šovė į galvą ROSATO gaują, tai ir ją sumapinau. Vertinkit x/10. :) Iškart pasakau kas video buvo ne taip (video prasme, o ne map). lb atsiprašau už rašybos klaidas :( skubėjau rašyt ir susivėlė raidės, nes epr fraps vos tik 30 s. galima filmuoti. Vėliau kažko bugino mta, tai nesimatė. :( Kažkur apie 1 mėnesį nieko nemapinau, tai galiu būt ir klaidų padaręs.

Vaizdo įrašas: http://www.youtube.com/watch?v=kZ1iLbqd-O0

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Nepatiko pati pagrindinė aikštelė (išmėtiti pavieniai objektai,be tvarkos, o jei ir su tvarka tai man ji buvo neaiški), tačiau patiko idėja su gaujos mašinom.

Iš viso 8

P.S. Imk normalius fraps, pats naudoju jau kelis metus- be nusiskundimu, filmuoji kiek nori, ir nėra jokių užrašų. LINK> FRAPSREG272.EXE

Dalintis šį pranešimą

Nepatiko pati pagrindinė aikštelė (išmėtiti pavieniai objektai,be tvarkos, o jei ir su tvarka tai man ji buvo neaiški), tačiau patiko idėja su gaujos mašinom.

Iš viso 8

P.S. Imk normalius fraps, pats naudoju jau kelis metus- be nusiskundimu, filmuoji kiek nori, ir nėra jokių užrašų. LINK> FRAPSREG272.EXE

Dėkui už komentarą. Aš šitą bazę sumapinau po mėnesio, tai klaidų pats žinojau, kad galėto būti. :)

P.S. atsisiunčiau tą fraps, tai lb dėkui. + rep tau. :))))

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele