Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SuperGames meet Klaipėda 2012


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi supergames.lt nariai ir senbuviai. Turiu pasiūlymą uostamiesčio ir šalia gyvenantiems nariams susitikti Klaipėdoje. Kilo tokia mintis kol atostogauju šiame mieste. Siūlykit savo variantus kada geriausia būtų, nes orai šią savaitę atšyla. :) Ir išvis ar norėtumėte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na nežinau pvž koks tikslas iš to meet'o man pvž. nepik bet čia kaip nėra ką veikti žmonėms galvoja tokius dalykus, arba čia kaip draugus nori surasti na nežinau :) tesiog koks idomumas taip susitikt su kažkuo ir ką daryt vaikščioti ar ką ?

Tokie dalykai labai priklauso nuo amžiaus. Jei ne 12-mečiai tai nors ir alaus nueit atsigert galima :mucha: O šiaip, tikrai nebūčiau - 250km yra nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Hmh,kodėl būtent Klaipėdoje,galime Kaune,Vilniuje,centriniai miestai,kurie manau nėra toli nuo daugelio miestų... Na,nežinau..

Va tiesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, nežinau. Bet tas meet'as turi turėti ir savų privalumų, nes nemanau ar kas norit, kad atvažiuotų vaikų darželis. 15 Metų būtų mažiausiai, nes susirinks 11 mečiai ir darys nesamones. Ir šaip, nemanau ar pats Dominus, bei kiti žmonės turės laiko. Man pvz nebūtų, nes kiekvieną dieną turiu darbo, arba išeinu kažkur su draugais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na nežinau pvž koks tikslas iš to meet'o man pvž. nepik bet čia kaip nėra ką veikti žmonėms galvoja tokius dalykus, arba čia kaip draugus nori surasti na nežinau :) tesiog koks idomumas taip susitikt su kažkuo ir ką daryt vaikščioti ar ką ?

Tokie dalykai labai priklauso nuo amžiaus. Jei ne 12-mečiai tai nors ir alaus nueit atsigert galima :mucha: O šiaip, tikrai nebūčiau - 250km yra nemažai.

tai vat. :) alaus galyma ir atsigerti su draugais, klasiokais pvž. O kaip aš gyvenu netoli vilniaus aš tikrai nevažiosiu, nors aš ir klaipedoje gyvenčiau, vistiek neičiau į ta meet. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4257 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...