Peršokti į turinį
Nickas.

Dead Space „per baisu“ žaisti vienam

Recommended Posts

Būsimas Dead Space 3 į Dead Space veiksmo žaidimų seriją pirmą kartą įneš kooperacinį dviejų žaidėjų režimą. Tačiau kodėl tik dabar? EA Games reklamos skyriaus vadovė, Laura Miele, sako, kad leidėjai organizavo originalių Dead Space ir Dead Space 2 (kurie abu turėjo tik vienam žaidėjui skirtą kampaniją) žaidėjų apklausą, kuri parodė, kad žaisti žaidimą vienam yra „pakankamai baisu“.

„Mes esame visiškai patenkinti šiais produktais, tačiau apklausos rezultatai mums padės pasiekti dar daugiau klientų. Žaidėjai sakė, kad jie mėgsta trilerio žanrą, tačiau žaidimas vėlyvą vakarą žaisti vienam gal kiek per baisus, todėl mes pristatome kooperacinį režimą.“ sakė Laura Miele. Tačiau žaidimas dėl to netaps „lengvesnis“ ir švelnesnis, kūrėjai tai pažada.

Dead Space 3 planuojama išleisti 2013 metų vasarį. Žaidime sutiksite du veikėjus – jau pažįstamą Isaac Clarke ir jo partnerį John Carver. Kartu jie tęsia savo karą prieš Nekromorfus naujoje ledo planetoje, pavadinimu - Tau Volantis.

pcgames.lt

Na šeip aš dabar pats žaidžiu Dead Space 2 ir tikrai yra baugiu vietu ar kartais išlenda netikėtai koke pabaisa ir isigasti kaip vienas namuosie sutemus žaidi , manau bus geriau kaip išleist režima tą

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapįperejas pirma dali biski nuobodoka buvo, bet kai losiau antra dali, atsirado veiksmo(nesakau kad pirmoje dalyje nebuto veiksmo), pradejo kalbeti pgr veikejas, grafika ta pati, bet sutvarke kad nebutu to lago. tai sakau antra dalis labai gera 10/10, o dead space 3 pazejas E3 pristatima tai tikrai vertas demesio zaidimas :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapįSvečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×