Peršokti į turinį
musicx

Puikus strateginis žaidimas! Būk pirmas!

Recommended Posts

Sveiki, noriu pristatyti nemokamas virtualios valstybės politikos, ekonomikos, karo simuliatorių. Pagrindiniai žaidimo elementai yra politika, ekonomika, žurnalistika ir karas. Čia jūs galite įsteigti įmonę, turėti savo laikraštį, keliauti po kitas e-šalis, dalyvauti politinėje veikloje, balsuoti prezidento/kongreso/partijos pirmininko rinkimuose. Prasidėjus karui ar sukilimui, jusu pareiga kovoti už savo tėvynę visomis išgalėmis. Galimybių riba šiame žaidime priklauso tik nuo mūsų fantazijos. Skirtingai nuo daugelio kitų naršyklinių žaidimų, E-Sim nereikalauja daug laiko: užtenka 5-10 min. per dieną (pirmomis dienomis). Tačiau nereiškia, kad šis žaidimas yra labai paprastas ar kad jame nėra daug galimybių. Pradžioje žaidimas gali pasirodyti kiek monotoniškas ir nuobodus: Padirbi, pavalgai, pasitreniruoji ir viskas. Tačiau tai tik pradžia. Vėliau žaidejas gali rinktis, ar jis nori dirbti ekonomikos srityje, rašyti laikraštį, o gal suktis politikoje, dirbti seime, vyriausybėje arba prisijungti prie karinių pajėgų ir kovoti už eLietuvą ir sajungininkus. Tačiau, jeigu jums žaidimas šiek tiek pabodo ir jūs norite nuo jo atsikvėpti, jūs galite ir toliau per dieną žaisti vos ~10 minučių, kad palaikytumėt būtiniausius jūsų eLietuvos piliečio rodiklius -- padirbtumėt, gautumėt pinigų, pasitreniruotumėt ir pavalgytumėt. eLietuva -- palyginti didelė valstybė, esame antri pagal gyventojų/žaidėjų skaičių. Šiuo metu kariaujame su Lenkais.

Jei registruositės su šia nuoroda gausite 2 gold daugiau pasiekę 7lvl, o tai net ir senbūviui yra dideli pinigai.

http://secura.e-sim.org/lan.7466/

Taigi siandien atsidare naujas pasaulis. Siandien tik pirma diena ir visi kolkas yra lygus! Prisijunk ir tu naudodamas mano nuoroda ir pasiekes 7 lygi gausi 2 papildomus GOLD. Tai yra labai daug ypac dabar kai visi neturi nieko. Pasiekti 7 lygi tau reiktu apie 2-3 dienu. Per diena vidutiniskai reiketu ~5minuciu. Taigi uzsiregistruok ir sekmes. Iskilus, bet kokiems klausimams gali rasyti i skype, AZ, arba per zaidima.

Nick zaidime: musicx

Nuoroda:

http://secura.e-sim.org/lan.7466/

Dekoju tau ne tik savo vardu, bet ir Visos E-Sim Lietuviu Bendruomenes vardu :)

Pirmoji E-Sim diena

Šiame vaizdo įraše sužinosit viską ko reikia pradžiai :)

[youtubecom]

[/youtubecom]
  • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Kažkada žaidžiau tai labai patiko, reikės vėl pradėt...

Jei pradėsi pradėk per mano nuorodą abiem bus nauda :)

-- Papildyta --

Taigi siandien atsidare naujas pasaulis. Siandien tik pirma diena ir visi kolkas yra lygus! Prisijunk ir tu naudodamas mano nuoroda ir pasiekes 7 lygi gausi 2 papildomus GOLD. Tai yra labai daug ypac dabar kai visi neturi nieko. Pasiekti 7 lygi tau reiktu apie 2-3 dienu. Per diena vidutiniskai reiketu ~5minuciu. Taigi uzsiregistruok ir sekmes. Iskilus, bet kokiems klausimams gali rasyti i skype, AZ per cia arba per zaidima.

Nick zaidime: musicx

Nuoroda:

http://secura.e-sim.org/lan.7466/

Dekoju tau ne tik savo vardu, bet ir Visos E-Sim Lietuviu Bendruomenes vardu :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapįSvečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×