Peršokti į turinį

Buriamas Team'as (League Of Legends)


Reál aka vilmux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šiuo metu komandoje yra 2 žmonės ir dar 1 svarsto. Reikėtų gerų žaidėjų, susipažintumėm, pradėtumėm praktikuotis visi, svarbu, kad turėtu laiko ir šiuo metu aš randu laiko ir žinau kaip būtų galima pasiekti neblogus pasiekimus. Komanda Nordic & East dalyvauti Lietuvos turnyruose, na galėsim ir Go4LOL žaisti. 30Levelis šiuo metu nesvarbu, galbūt turit ban'ą ant šio acc, svarbiausia turėti gerą patirtį (~1400elo) ir daugiau, kadangi žaisti teks ir turėsim daug praktikuotis iki primųjų turnyrų.

Šiuo metu laisvos vietos: Jungle,Carry,Support,Solo

Taigi, dauguma yra įvalde daug champų, tai dar neišsirenkame vietos ~. Aš asmenšikai imu Mid'ą arba Jungle, tad nesu dar apsisprendęs, midą pradėjau nuo pat žaidimo pradžios, o jungle žaisdavau savo malonumui, tad jeigu manote, kad mokate žaisti, pasitarsim, pasikalbėsim. Kvieskite mane į skype: tadas-vilmux

MIKRAFONAS BŪTINAS!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...