Peršokti į turinį
donatelo123

Lietuva.

Recommended Posts

Sveiki,

Tai va, iškilo problemėlė mums su lenkais, viename, gan įdomiame, naršykliniame/strateginiame žaidime. Mums reikia kiekvieno lietuvio pagalbos norint atsikirsti lenkams, nes kai mes buvome juos okupavę, jie išgyveno tik padarę BabyBoom (Masiškas naujų žaidėjų atsiradimas).

Plačiau apie žaidimą:

e-Sim, Tai naršyklinis/strateginis žaidimas, panašus į erepuplik, tik čia daug geriau tai, jog jei tu ir turi savo kišenėje daug pinigų, tu žaidime nuo to stipresnis nebūsi. Čia visi yra lygūs ir tu negali laimėti žaidimo už tikrus pinigus. Šis žaidimas Login 2012 geriausio naršyklinio žaidimo konkurse surinko virš 2000 balsų!

"Tai pasaulinės strategijos naršyklinis žaidimas (Global strategy multiplayer browser game), kuriame žaidi kaip pasirinktos valstybės pilietis. Strategija, ekonomika, karas, politika, bendruomenės ir bendravimas - šis žaidimas apjungia viską.

Turime mes ir savo facebook puslapį:

"http://www.facebook.com/esimlt

Apie problemą ir Jūsų galimą pagalbą visai sLietuvai!

http://www.part.lt/img/d6b28f0c00a06490 ... eae438.png

Kaip matote, mes dar turime šiek tiek Latvijos žemių ir truputį Suomijos, tačiau apie jas galime jau pamiršti. Šiuo metu pagrindinė kova vyksta Lietuvos teritorijoje. Savo sostinės, Dainavos, jau netenkame, tuoj neteksim ir kitų svarbių regionų. Tačiau kiekvienas iš Jūsų, pradėjęs žaisti šį žaidimą, galite padėti Lietuvai nugalėti lenkus! Nebūkite abejingi ir neleiskite, kad mūsų šalyje įsivyrautų lenkų režimas! Įrodykit, kad mes esame geresni, stipresni bei vieningesni už juos. :help:

Norėdami žaisti, užsiregistruokite per šį linką ir gausite 2 papildomus Gold (1 auksinio vertė yra 20 sLietuvos litų - taigi pradžiai jau tikrai nemažai.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×