Peršokti į turinį
AivarasP

Problema,išsijunginėja kompiuteris !

Recommended Posts

Sveiki,iškilo labai didelė problema išsijunginėja kompiuteris ! Su šia problema kovoju jau labai ilgai ir nerandu sprendimo.Taigi viskas vyksta taip. Kai naršau internete ar šeip kompiuteris neišsijungia,tačiau tik pasileidus žaidimą tarkim CS pažaidžiu max 10min ir kompiuteris tik OP ir OFF :( Nebūtinai kai CS žaidžiu apskritai bet kokį žaidimą,o būna ir taip,kad net nežaidęs atsijungia. Išvaliau dulkes,perrašiau windows'us ir tai nepadėjo ! Ar gali būti dėl vaizdo plokštės ar panašiai ? Kompiuteriui viskas gerai,nei lagina nei ką žaidimus labai gerai veža,ta patį NBA 2k12 nei lagina nei ką tik šis žaidimas taip pat išsijunginėja. Virusų kompiuteryje nėra,taigi kas gali būti ? Labai reikėtų jūsų pagalbos "chebra" !

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapįPaprasčiausiai nusipirk naujus ramus, jie tikrai tau padės. Apie kompiuterius išmanau, tai buvo man taip pat. Paskui gal po 1 metų, pradėjo keistai kompas elgtis, žiauriai laginti ir panašiai. Pasiemiau kompiuterį, jį išardžiau. Išsivaliau visas dulkes, ir iki šiol kompiuteris eina kuo puikiausiai, aišku dangtis taip pat nuimtas, ir jo neuždedu. Jei žadi ardyti kompiuterį, tai paprasčiausiai išvalyk dulkes iš maitinimo block'o ir to kito šūdo kuris yra prie vaizdo plokštes jis taip pat sukasi. Nežinau gali tau ir taip padėti. :) Bandyk kaip parašiau.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Paprasčiausiai nusipirk naujus ramus, jie tikrai tau padės. Apie kompiuterius išmanau, tai buvo man taip pat. Paskui gal po 1 metų, pradėjo keistai kompas elgtis, žiauriai laginti ir panašiai. Pasiemiau kompiuterį, jį išardžiau. Išsivaliau visas dulkes, ir iki šiol kompiuteris eina kuo puikiausiai, aišku dangtis taip pat nuimtas, ir jo neuždedu. Jei žadi ardyti kompiuterį, tai paprasčiausiai išvalyk dulkes iš maitinimo block'o ir to kito šūdo kuris yra prie vaizdo plokštes jis taip pat sukasi. Nežinau gali tau ir taip padėti. :) Bandyk kaip parašiau.

Kokius dar naujus ramus, atsigauk vabale.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×