Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

VilmuX HTML pamokėlės (Pažengusiems)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš nebandau jūsų išmokyti ar parodyti ką galiu, aš tiesiog noriu, kad turėtumėte bendrą išprūsimą ir suprastumėte kaip tai paprasta, čia yra niekas, čia išvis nieko nereikia mokėti beveik. Skaitome sąvokas ir visa kita tiksliai iš čia (http://tinklai.dkd.l...acijos/HTML.htm). Jeigu pavyks ir turėsiu noro pereisime prie sudėtingesnių dalykų.

Pamoka 1.

Taigi, daugelis noriu registracijos formų. Aš jums nepateiksiu viso kodo, o šiek tiek apie tai ir pamokinsiu. Tai nėra perdaug sudėtinga, visų pirma mums reikėtu pradėti nuo pagrindo, taigi turėtumėte žinoti kaip (Html,Head,Body,Title).






Čia pati pradžiatai yra kaip ir nustatymai, jų antraštė, pagrindas.

- Šita eilutė atvaizduoti lietuvišką tekstą. (ąčęėįšųūž)








Vardas: 

Jūsų mėgstamas skaičius: Pasirinkite123456789		


<p>

Taigi nežinau ar viską supratote, bet mes kuriame pasirinkimus Vardo įvedima ir t.t.

Liko tik register.php failiukas.

POST - Pasiimti/viešinti duomenis.

GET - Gauti duomenis



Redaguota , nario unixone aka VilmuX

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gal juokauji? DreamWeaveris yra pagalbinė priemonė kuriant kodus. Jėtau, čia DreamWeaver, man toks jausmas, kad nežinai kas yra. Ir beto HMTL ? Gal HTML. jei net HTML nemoki parašyti, tai tikriausiai syntax klaidų pas tave bus daug. Ir kuom jis ten paprastesnis? Uždaro scriptą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4298 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...