Peršokti į turinį
Reál aka vilmux

VilmuX HTML pamokėlės (Pažengusiems)

Recommended Posts

Aš nebandau jūsų išmokyti ar parodyti ką galiu, aš tiesiog noriu, kad turėtumėte bendrą išprūsimą ir suprastumėte kaip tai paprasta, čia yra niekas, čia išvis nieko nereikia mokėti beveik. Skaitome sąvokas ir visa kita tiksliai iš čia (http://tinklai.dkd.l...acijos/HTML.htm). Jeigu pavyks ir turėsiu noro pereisime prie sudėtingesnių dalykų.

Pamoka 1.

Taigi, daugelis noriu registracijos formų. Aš jums nepateiksiu viso kodo, o šiek tiek apie tai ir pamokinsiu. Tai nėra perdaug sudėtinga, visų pirma mums reikėtu pradėti nuo pagrindo, taigi turėtumėte žinoti kaip (Html,Head,Body,Title).

Čia pati pradžiatai yra kaip ir nustatymai, jų antraštė, pagrindas.

- Šita eilutė atvaizduoti lietuvišką tekstą. (ąčęėįšųūž)

Vardas: 

Jūsų mėgstamas skaičius: Pasirinkite123456789		

<p>

Taigi nežinau ar viską supratote, bet mes kuriame pasirinkimus Vardo įvedima ir t.t.

Liko tik register.php failiukas.

POST - Pasiimti/viešinti duomenis.

GET - Gauti duomenis

Redaguota , nario unixone aka VilmuX

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Parašęs pažengusiems, tai reiškia, būtent žmonėms kurie žino HTML basic'us. Tai yra HTML kodas, kuris yra labai paprastas, būtent pridėjau šaltinį kur galima išmokti HTML basic'us, o 3 kintamųjų eilutės nėra sunkus kodas.

Dalintis šį pranešimą

Tu gal juokauji? DreamWeaveris yra pagalbinė priemonė kuriant kodus. Jėtau, čia DreamWeaver, man toks jausmas, kad nežinai kas yra. Ir beto HMTL ? Gal HTML. jei net HTML nemoki parašyti, tai tikriausiai syntax klaidų pas tave bus daug. Ir kuom jis ten paprastesnis? Uždaro scriptą?

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele