Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kompiuteris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4311 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi.

Turiu klausimų apie kompiuteri , kadangi mano PC'ui jau 6-7 metai gerų žaidimų nebepaveža net runescape laginą dabar susidūriau su problemą kai tik įsijungiu žaidimą pavyzdžiui League Of Legends pažaidžiu puse match'o ir iškart ekranas mirguliuoti pradeda ir tenka Restartuoti Kompiuteri kame čia problema galėtu būti? Ir dar norėčiau turbintis PC kiek maždaug kainuotu Dasidėti RAM'us iki 4 ( o gal jūs galite patarti kiek norma galima dasidėti kad žaidimus neblogus paneštu tokiu kaip Max Payne 3 , BF3 MW3 (Šitie žaidimai gal jums jau seni ir t.t bet man jie yra nauji žiurint iš mano PC puses -_- ) Kokia rekomenduotumete Vaizdo plokšte na aplamai ką galima pakeisti kad būtų ne grabas , o normalus kompiuteris pavyzdžiui kaip kaikurių jusų norėčiau perinkti jį aišku kokia maždaug kainą būtų viso šito , Dar norėčiau pridurti kodėl man ištisai mažėja GHz Seniau buvo apie 2 dabar išvis 1.84 , Na padėkite man susitvarkyti šitą grabą duokite savų patarimų. Ačiū už dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, tavo problema ir yra kompiuterio amžiūje.Pirmiausiai dėl ko tau mirguliuoja, ar kitaip kvailioja ekranas yra vaizdo plokštė, na ir kai už lango tokie orai, ji susiduria su sunkumais, perkaista... na jei nori kad bent kažką dar pažaisti ir ji nenusibaigtų patariu keisti termo pastą ar įsidėti naują ventiliatorių.Na upgreidinti tavo senuko (jei minėjai, kad jam 6 metai, parašyk visus komponentus) tikrai neapsimoka, kadangi netiks naujos dalys, nuoširdžiai patariu kraut sumą naujai dėžei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4311 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...