Peršokti į turinį
ZZ.

Foxconn vadovo teigimas apie Galaxy S3 ir iPhone.

Recommended Posts

Foxconn vadovas Terry Gou per kompanijos akcininkų susirinkimą pareiškė sensacingus teiginius apie netrukus užvirsiančią kovą tarp neseniai pasirodžiusio Samsunga Galaxy SIII ir kuriamo naujos kartos iPhone išmaniojo telefono.

Foxconn kompanijai priklausančiose gamyklose yra surinkinėjami Apple produktai, tarp kurių bus ir sekantis iPhone.

Terry Gou nuomone Samsung Galaxy SIII telefonui bus paprasčiausiai gėda prieš naujos kartos iPhone. Dėl to pirkėjai, ieškantys naujo išmaniojo telefono turėtų palaukti naujojo Apple kūrinio. Apibūdindamas korėjietiško telefono kūrėjus Foxconn vadovas yra pavartojęs išsireiškimą „kaimiečiai".

Teigiama, jog Terry Gou yra išsikėlęs Samsung sužlugdymą kaip pagrindinį gyvenimo tikslą. Jis šia kompanija pasipiktino, kai ji teisme liudijo prieš keturis Japonijos televizorių gamintojus dėl kartelinių susitarimų ir taip išvengė teisinės atsakomybės. Aišku didelę įtaką tokiam požiūriui padarė ir tai, kad Samsung yra pagrindinė Foxconn partnerių konkurentė.

Foxconn taip pat pareiškia, kad įsigijo 10 procentų Sharp kompanijos akcijų. Jis ją vertina kaip labai gerą ir perspektyvią televizorių gamintoją. Terry Gou privačiomis lėšomis įsigijo didelę dalį vienos Sharp gamyklos akcijų. Foxconn vadovas taip pat pareiškė, kad kartu su Sharp jie gali aplenkti jo taip nemėgstamą Samsung ir televizorių rinkoje.

Šaltinis: PCMag, Kotaku, Games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×