Peršokti į turinį

Pagalba instaliuojant The Sims 2


Sakura

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 mėnesių...

Neiseina man instaliuoti tu simsu, sendien pirkti ir nk nesigauna... Pas mane yra The Sims 2 double deluxe... Prieinu kodo vedima, ivedu ji, viska gerai, tada rodo/praso kur irasyti, palieku koks buvo ir pasirenku pirma varianta, spaudziu next, poto ismeta lentele, paklausia ar noriu uzsireigstruoti savo zaidimo puslapyje, paspaudziu no, rodo, kad instaliuoja, isiinstaliuoja iki 2 proc. ir ismeta lentele su tokiu uzrasu: A problem occured when trying to transfer the file 'E:\Support\EA Help\De' from the media. Do you want to retry to copy the file, or cancle the installation? Spaudziu retry, taciau man staigiai ismeta vel ta pati, ir kiek kartu spaudziu tiek kartu ir ismeta... Nesuprantu kodel man nenori instaliuotis tie simsai???... Be to, simsu pakuoteje buvo 2 diskai, vienas game disc, kitas bonus disc.idejau aisku game disc. Tai vat, kas gali cia buti?? ;o :cry::cry::cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 10 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
Svečias
Sveiki, :)

Aš turiu legalių The sims 2 diską. Kai aš jį įdedu man atidaro jo turinį ir aš paspaudžiu AutoRun tada išmeta lentelę kurioje parašyta "Pleas insert disk number 1". Seniau kai rašydavau taip nebūdavo. Ką daryti? :(

Kompiuterio operacine sistema nera sena? bandyk perasyt gal jau uzsibugino virusu prisigaude...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, :)

Aš turiu legalių The sims 2 diską. Kai aš jį įdedu man atidaro jo turinį ir aš paspaudžiu AutoRun tada išmeta lentelę kurioje parašyta "Pleas insert disk number 1". Seniau kai rašydavau taip nebūdavo. Ką daryti? :(

Kompiuterio operacine sistema nera sena? bandyk perasyt gal jau uzsibugino virusu prisigaude...

Prieš dvi dienas perinstaliavo vindausus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 11 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...