Peršokti į turinį
Nikex123123

Padekit.2x +REP

Recommended Posts

Sweiki , taigi iskilo tokia beda susikuriau serveri mano ip isorinis kvieciu drauga i srw jam neina iveit raso retring Kazkas ten info... Ir taip viena karta atejo zmogus klausiu is kur jis rado serva sako is Internet kur per sampa ten yra...O kai nusiunciu ip kitiem zmoniem per skype tai neina jiem.. Gal galit padet Duočiau +Rep2x

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

nueik į savo gm server.cfg folderį ir susirast port pavyzdžiui 7777

tada nueik į http://www.manoip.lt Nusikopijuok visa juodą adresą ir nusiųsk draugui pvz pagal mane mano būtų toks : 83.226.79.46:7777

Jei jį prijunktu reiškias blogai jam duomenis buvai davęs.

Dalintis šį pranešimą

Na pabandžiau kaip sakiai , bet tada išvis suvedžiau tą ipą net pačiam nėjo , bet kai tada vesdavau kitoki ipą tada pačiam eidavo ,bet kitiem neidavo , o ta ipą susirasdavau parašydavau į internėtą savo default gateway ir ten yra Tie visi pc parodyti ir ten buvo toks ip kažkoks galvojiu pabandysiu suvedžiau viska su portais ir ėjo.Bet kitiem neina tik kai per internėt susiranda.Bet prisiminiau vieną kartą buvau sukures servą su kažkokiu labai lievu gm neprisimenu tada visiem ėjo buvo viskas gerai.Bet galvojiu reik dar kita pabandyt kita atsisiunčiau ir tada nebejo niekam.Ir taip keitinėjiu keitinėjiu gm ,bet niekam neina tik man arba kas per internet suranda.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele