Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lengvi pinigai - Greitai! (ne lockerz)


Matas123

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5258 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kodel netikit kad cia rimtai viskasir sakot kad nesamone? Samone, siuncia jie tuos prizus, jiems negaila. Jus net neisivaizduojat kokius jie pinigelius krauna uz unikaliu apsilankiusiuju skaiciu :) Pakalbejau su vienu (uzsenieciu) , seniau uzsiiminejo tokia veikla, oi sake ten issiusti priziuka uz 100-500$ tikrai negaila budavo, kai prisikraudavo tukstanteliu. Tad nemanykit kad jie "fake" oi ne. Tik nezinau kaip cia su sitais, nes nera kitokio budo uzdirbti taskams tik kviesti kanors, o tas negarantuoja dideliu apsilankimu kasdiena, na bet esu isitikines(jeigu jie tikrai siuncia prizus) kad sukas jie, ir neblogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodel netikit kad cia rimtai viskasir sakot kad nesamone? Samone, siuncia jie tuos prizus, jiems negaila. Jus net neisivaizduojat kokius jie pinigelius krauna uz unikaliu apsilankiusiuju skaiciu :) Pakalbejau su vienu (uzsenieciu) , seniau uzsiiminejo tokia veikla, oi sake ten issiusti priziuka uz 100-500$ tikrai negaila budavo, kai prisikraudavo tukstanteliu. Tad nemanykit kad jie "fake" oi ne. Tik nezinau kaip cia su sitais, nes nera kitokio budo uzdirbti taskams tik kviesti kanors, o tas negarantuoja dideliu apsilankimu kasdiena, na bet esu isitikines(jeigu jie tikrai siuncia prizus) kad sukas jie, ir neblogai.

Pilnai sutinku ta paty esu isdestes praito temoj kadangi tu mane aplenkei tai nieko baisaus.

Is linko paspaudimo jie gauna didziulius pinigus ,o mes varksai tik dirbam prie tu paspaudimu ,o laimi vienas kitas.

Zodziu laiko gaisimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5258 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...