*Lucky*BOY

Modern Warfare 2 uždraustas Rusijoje

Recommended Posts

f3bc6d5e0e783ba340d0eca74e4d8aac600f935a_250x133_Q70.jpeg

Vienas populiariausių šių dienų žaidimų buvo uždraustas Rusijoje.

Modern Warfare 2 Rusijos politikų nemalonę užsitraukė dėl to, jog žaidimo siužete kalbama, kad didžiausią valstybę pasaulyje valdo nacionalistai. Taip pat politikams neįtiko ir "No Russian" lygis, kuriame tenka Maskvos oro uoste žudyti taikius civilius gyventojus.

Rusijos žaidėjai viename forume smerkė tokį siužetą, remdamiesi tuo, kad Infinity Ward didžiausią dėmesį skiria Amerikai, neatsižvelgdama į kitas kultūras, kurios yra itin smerkiamos. Ypač smerkiami yra tie patys rusai, kurie vaizduojami lyg amžini teroristai visur sėjantys blogį.

Visgi kiekvienas, bent kiek kreipiantis dėmesį į Modern Warfare 2 siužetą, suvoks, kodėl Jungtinės Amerikos Valstijos kariauja būtent su Rusija, kuri tikrai nėra vaizduojama tokia bloga, kaip atrodo patiems rusams. Šiuo metu yra dirbama prie šiokio tokio siužeto pakeitimo tam, kad žaidimas galėtų pasirodyti visose šalyse - naujojoje siužeto linijoje teroristai, išprovokavę karą, tikrai nebus rusai, bus sumažintas žiaurumo kiekis. Taip pat išnyks ir garsioji "No Russian" misija

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

Dar daugiau nesamoniu parasyk jeigu as rusas ir gyvenu rusijoj pirkau per steam tikrai nieko nebus, ir galesi sau zaist be to yra piratine versija is kurios tikrai irgi nieks nedings tai kad rusu valdziai vienaip ar kitaip ragai kovoja pries vejo malunus.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele