Peršokti į turinį
Majoras17

Copy Item Hack (MuOnline)

Recommended Posts

Sveiki, viena karta valiau kompiuteri ir radau MuOnline Copy Item Hack, tjgi sumaniau ikelti cia, i sita tinklapi.Apacioje vaizdo klipas kaip ji naudoti, ten kai jis iseis is banko ir vel ijais spauskite num 2 arba num 1 irgi jums ismes tokia pacia lentele kaip jam.Ir dar kiek pamenu as ji tenaudojau ant Heon Mu, jeigu reikes dar kokiu ten disconnect hack, trade hack ir heon mu bypass rasykit i skype....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Video)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

http://www.failai.lt/nszfop5dgnkv/Copy_ ... ck.rar.htm (Hackas) :liuxas:

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Uz pagalba man +R3P

Viska is pradziu darai taip, ijungi ta hack. Turi koki item all mace, dedi i banka, isjungi banka, ir vel ijungi, spaudi 2mouse ant item, ir vienu metu turi spausti 1, ir dar karta paprastai spaudi 1, kad paspaudus pelyte bet kur dingtu lentele. Ir taip darai visa laika :) Bet kaip zinau, kad viekia tik 97d, ir dar kazkokiuose versijose. Ant heon mu jai darai, reikai viska perprasti. Nes ban gauni is kart.

Dalintis šį pranešimą

Uz pagalba man +R3P

Viska is pradziu darai taip, ijungi ta hack. Turi koki item all mace, dedi i banka, isjungi banka, ir vel ijungi, spaudi 2mouse ant item, ir vienu metu turi spausti 1, ir dar karta paprastai spaudi 1, kad paspaudus pelyte bet kur dingtu lentele. Ir taip darai visa laika :) Bet kaip zinau, kad viekia tik 97d, ir dar kazkokiuose versijose. Ant heon mu jai darai, reikai viska perprasti. Nes ban gauni is kart.

KASKAS MAN NESIGAUNA

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele