Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriu Web'us


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4297 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.Taigi einu iškart prie temos.Kuriu php fusion v6,v7 internetinius puslapius bei IP Board 3.2 Forumus pagal užsakymą.

Turbūt iškart pagalvojote ir kiek jis už tai noretu?Imu tikrai nedaug 2lt sms žinute ir žinoma jum reik būt užsisakius web hostingą.Kodėl tik 2lt?Todėl, kad tai yra lengva.Galiu duoti ir dizainą, bet būtu geriau jai jau turėtumėte savo perpiešta dizainą.Jaigu norite pavizdiui IP Board forumo su php fusion pagrindiniu puslapiu, tuomet kaina bus 3Lt.

Mano daryto web'o pavizdys:

http://mc-world.ipp.lt/news.php

php fusion v6,v7 - 2LT

php fusion pagrindinis puslapis su Ip Board forumu - 4LT

php fusion pagrindinis puslpais su phpBB forumu - 4LT

Ip Board forumas - 3LT

phpBB forumas - 3LT

Sudominau?Kreipkitės i skype: eimantas200

Taipogi skriptinu/mapinu samp serverius pagal užsakymą, kuriu counter strike 1.6 serverius pagal užsakymą, bei kuriu minecraft serverius pagal užsakymą už simbolinę kaina nuo 5 iki 10LT.Dėl daugiau informacijos rašykite i skype.

Prisidejo phpBB forumas.

Keliem žmonėms padaryti web'ai, iškart sakau, kad tik tokių prašė :) :

http://lt-lrg.us.lt/news.php php fusion v7 pagrindinis puslapis su ip board forumu.

http://www.vmg-best.us.lt php fusion v7 visas puslapis.

http://www.evlg.us.lt php fusion v7 visas puslapis su keliom papildomom panelem.

Kas norėsite susisieksite, rakinu temą, kad tokie kaip .lukonic` nechatintu, gaila man tokiu atsilikeliu kaip jis, tad rašykit i skype kam reiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.lukonic` jis instaliuoja, sutvarko tvs uz tikrai maza kaina o tu gal dar nori kad tau dizaina nupiestu uz 3lt ir dar sukoduotu? Isvis visko norit uz centus gaut...

Man kaina tai nesvarbu, maža tai mažai, bet, kad darbas nekokybiškas.

Pamenu kaip seniau vos ne kas menesi isleisdavai nauja savo koki projekta ir reklamuodavaisi cia. Visos tavo svetaines buvo taip pat nekokybiskos kaip, kad ir sito vaikinuko. Tad maziau tu cia puskis ir isterikuok svetaine kaip svetaine kainos ir kokybes atzvilgiu man cia viskas normalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.lukonic` jis instaliuoja, sutvarko tvs uz tikrai maza kaina o tu gal dar nori kad tau dizaina nupiestu uz 3lt ir dar sukoduotu? Isvis visko norit uz centus gaut...

Man kaina tai nesvarbu, maža tai mažai, bet, kad darbas nekokybiškas.

Pamenu kaip seniau vos ne kas menesi isleisdavai nauja savo koki projekta ir reklamuodavaisi cia. Visos tavo svetaines buvo taip pat nekokybiskos kaip, kad ir sito vaikinuko. Tad maziau tu cia puskis ir isterikuok svetaine kaip svetaine kainos ir kokybes atzvilgiu man cia viskas normalu.

kas mėnėsį ?:D aš per savo gyvenimą esu buvęs gal kokiuose 3 projektuose, ir nei vienam projektui svetainės nedariau. Ir pričiom čia mano projektų svetainės, tai aš jau kokia būna pas mus projekte, tokia būna, kad ir šlamštas, bet bent nepardavinėjam to šlamšto tada

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šito dizaino originalas yra šūdinas, bet tavo redaguotas tai išvis tragedija pasaulio. :D

Ir dar, vrot kampot, kiaule tu jibana, copyrightus nuėmei ir savo eimix čiulpix rašaisi.

Velnyze tu, vapšie galvoji, kad išmokai įrašyt TVS tai čia jau versliuką darysies ?

Į metus gal dviems čiuveliams ir prireiks tavo tokių obuolio paslaugų. GAL.

Dabar tų pamokų yra pilna kaip TVS įsirašyt, jopapą, mastyk galva o ne šikna.

Ir kitą kartą, kai dizainą redaguosi nenuimk copyrightų, krysa.

Va *Myliu SuperGames.lt* protingas žmogus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4297 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...