Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sprogo pc


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4304 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svriki, taigi ryte isijungiu pc, viskas normalii, po kokiu 20 minuciu pasieme ir issijunge. Galvojau dingo elektra, bet ne, ir poto nusprogo kazkas dezei, isjungiau is elektros, toks biski degesiu kvapas, atsidarau deze, kad kaip ir nieko, nei kas apdege butu, nei ka. Tik dulkiu daug buvo, nu tai pravaliau, ir db nzn ka daryt bijau junkt kad isvis ten nenusprogtu. Ka patartumet? Rasau is tlf :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad nzn nr jokio taisyklos :D bet tai keistai cia kazkaip is oro. O del dulkiu gali taip but?

Žinoma gali. Dulkės stabdo visą PC judėjimą, viskas lėčiau veikia, pradeda šilt ir pnš. Mano vieną kartą stacionaras vos nesudegė, kai nuvežėm, kad perinstaliuotų viską karoč ten nes lagino nesveikai jau beveik nieko nebeišėjo daryt, bandai firefoxą įsijungt tai lauki 10min. Paskui kai pasiemėm pc, tai sakė tipo jei dar kažkiek dieną ar 2 tai būtų sudegęs nuo tų dulkių, kiek ten jų buvo pas mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad nzn nr jokio taisyklos :D bet tai keistai cia kazkaip is oro. O del dulkiu gali taip but?

Žinoma gali. Dulkės stabdo visą PC judėjimą, viskas lėčiau veikia, pradeda šilt ir pnš. Mano vieną kartą stacionaras vos nesudegė, kai nuvežėm, kad perinstaliuotų viską karoč ten nes lagino nesveikai jau beveik nieko nebeišėjo daryt, bandai firefoxą įsijungt tai lauki 10min. Paskui kai pasiemėm pc, tai sakė tipo jei dar kažkiek dieną ar 2 tai būtų sudegęs nuo tų dulkių, kiek ten jų buvo pas mane.

Man panašus atvėjis buvo, lošiau cs'a ir ne iš ko išsijunge pc ir paskui kai turi ijungti pc - turi but kažkoks signalas, jo nebuvo, atsukau šonus, atsukau ventiliatorių ir žiuriu visas radijatorius dulkese ir smirdėjo net kaip nžn kas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4304 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...