Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mieli Dirt gerbejai, turiu bloga zinia apie Dirt2 isleidima :cry:

Colin McRae: Dirt 2" AK versija yra nukeliama į Gruodžio mėnesio tam, kad būtų užtikrintas žaidimo suderinamumas su tam tikromis naujomis technologijomis būsiančiomis DirectX 11, ant kurio ir suksis naujoji dalis.

Tikriausiai pagalvojote:- Jau DirectX 11? Dauguma žaidimų vis dar stengiasi išnaudoti visas DirectX 10 galimybes, bet Codemasters nori būti tikri, kad galės pasiūlyti "realistiškiausią, įspūdingiausią ir gyviausią vairavimo įspūdžio perteikimą rinkoje", ir tai reiškia, kad "Dirt 2" asmeninių kompiuterių žaidėjai turės šiek tiek palaukti, kol galės išbandyti naująjį žaidimą.

Taigi kol konsolių žaidėjai "Colin McRae: Dirt 2" galės išbandyti jau Rugsėjo mėnesį, AK žaidėjai turės palaukti Gruodžio, kol gaus gražesnę "Purvo" versiją. :cry::cry:

Ikitol Galime Pasimegauti Kureju Ir Consoliu (zaideju) sukurtai Klipukais ;)

[youtubecom]

[/youtubecom]

JAI PADEJAU+REP

AWS_ad3_150by150.jpg

nu cia bugai sugadina malonuma, na buvau parsisiunte, bet pc neiveze sito game :unsure:

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...