Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PS3 VS XBOX 360


yolo.`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

PS3 VS XBOX 360  

17 balsai

  1. 1. PS3 VS XBOX 360

    • XBOX
      9
    • PS3
      8


Recommended Posts

Bet PS3 turi daug gerų žaidimų kurių nėra ant xbox 360 ir PC, taip pat nemokamas internetas, bet ps3 grafika šiek tiek blogesnė. Aš pats turiu x360

Nelošės tu ps3 ir nesakyk ,kad blogesnė grafika ,pažėk grafikos skirtumus ir tada tau burna atsidarys ... FTW PS3 ,per youtube tipo Xbox 360 geriau daugiau efektu ,bet ištikriju PS3 youtubeje nerodo efektu ,bet labai geri efektai jaigu realiai lošti ....... FTW PS3 ,balsuoju už PS3

-- 13 Bir 2012, 07:07 --

Ps3 Nesigailiu nusipirkęs :)

Norėjau paklausti, kaip ten su tuo intiku, ar su nulaužtu eina žaisti online?

Playstation Networkas rūpinasi ,kad nebūtu nelegalu ,tai jaigu ir pabūsy tai max 2 dienas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet PS3 turi daug gerų žaidimų kurių nėra ant xbox 360 ir PC, taip pat nemokamas internetas, bet ps3 grafika šiek tiek blogesnė. Aš pats turiu x360

Nelošės tu ps3 ir nesakyk ,kad blogesnė grafika ,pažėk grafikos skirtumus ir tada tau burna atsidarys ... FTW PS3 ,per youtube tipo Xbox 360 geriau daugiau efektu ,bet ištikriju PS3 youtubeje nerodo efektu ,bet labai geri efektai jaigu realiai lošti ....... FTW PS3 ,balsuoju už PS3

Žaidęs aš tuo PS3...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tos grafikos PS3 vs Xbox jūs nepastebit beveik skirtumo. Kaina tikrai nėra didelį LIVE, bet mažiau cheaterių iš karto ant Xboxo dėl to. Paskui dėl žaidimų sakot? Tiek PS3, tiek Xboxas turi savo exclusive'ų, bet bent jau man patinka Xboxo Forza ir vien dėl jos nemainyčiau į PS3 turbūt.

Ir dar ofc, kaip ir sakė ant PSN su nulaužtu nepabūsi - o Xboxe pabūsi, bet PSN daugiau cheaterių yra. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kaip tik manau kad ant xbox daugiau cheateriu yra, nes jei xbox nulauzi kaip tu sakei, tj vis dar galima naudotis internetu

Daugiau pasiskaityk. Xboxe beveik nėra tų cheaterių, tiek kiek jų ant PSN. Prie to pačio, bullshit tas PSN jeigu sugebėjo jį nuhaxint.

O ar tu supranti, kad LIVE neapsimoka net cheatint, nes tu už jį susimoki, o PSN nemokamas ir poxui, susikursi naują accountą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4320 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...