Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Rap0n Prsistatymas..


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hm, Sveiki visi ash esu Rap0n kitaip Kamile jou.. Megstu bendrauti, sokti Hip-hopa, Electro dance, kazkada sokau su Taiffun ir Sm3L Youtube.com paziurekit video ju gal ir ash busiu :D

Na man yra 12 metu, *as myliu supergames.lt* labai labai, cia nesijuokite as ne paprikolint atvariau, o pristatyti ...Gyvenu Jonavoje, mokaus 5 klaseje bendrauju uz sawe vyresniais vaikais pvz ju amzius: 15-17 metu ;]]

Pagal draugus esu typo ziauriai faina, linksma, ir pagal juos esu labai prikoliste nu mane visi prikoliste vadina kai kurie draugai : DDDDD

Aha, Rasykite man y skype: Kamile_01 nu cia tiems kam patikau galite rasykite y mano numeri 863226523 aciu, tik neplakinkit nes bus jums :kill: :D

Uz platinimus kitu zmoniu be mano zinios gausite baudas, as ne juokauju as rimtai kalbu :D

bendraukite su manim gi nesikandzijojiu ;PPP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...