Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Need For Speed Most Wanted 2 Gameplay 2012


Nickas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
tikrai neprilygs, viskas, sugadinta NFS žaidimo serija nebepataisomai, kai tik prasidėjo pro street viską sugadino...

Pro Street dar buvo nieko. Kam patinka mišinys tarp simuliatoriaus ir arkados - tam ir Shift dar geras. Esmė, kad viską nuo Hot Pursuit sugadino, būtent Criterionas. Kadangi jie sumaišė NFS su savo Burnoutais kur viską daužyk ir pnš.

O kiek girdėjau net normalaus story žaidimas gali neturėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikrai neprilygs, viskas, sugadinta NFS žaidimo serija nebepataisomai, kai tik prasidėjo pro street viską sugadino...

Pro Street dar buvo nieko. Kam patinka mišinys tarp simuliatoriaus ir arkados - tam ir Shift dar geras. Esmė, kad viską nuo Hot Pursuit sugadino, būtent Criterionas. Kadangi jie sumaišė NFS su savo Burnoutais kur viską daužyk ir pnš.

O kiek girdėjau net normalaus story žaidimas gali neturėt.

Man tai nuo pro street nebepatiko... MW, carbon, U2. Visi šie buvo tiesiog nuostabus, bet pro street... aš nuo to pradėjau nebemėgt NFS, nes tiesiog pasikeitė žaidimo stilius, nebe gatvių lenktynės, dabar vėl grįžta po biškį tos gatvių lenktynės, THE RUN parsisiunčiau. Nu kaip ir nieko, bet bet jau kaip tu sakai, jau padarė kaip sakai tu, maišo žaidimus ir pievas gauna. Man vis dar geresnis yra U2 ir MW negu betkuris iš šitų naujesnių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau Need For Speed Most Wanted yra geresnis nei Most Wanted 2. Kažkaip nepatiko man antrasis.

Jau žaidei?...

Dar neišėjo net, o jau klausia "Jau žaidei?"...

Kiek teko girdėt man, tai žaidimas pasirodys šių metų spalio 30 dieną. Gali būt kad ir klystu. DiRT Showdown irgi šiaip sugadino DiRT seriją (nes ten irgi daužymasis pagrinde), bet kiek žinau, žaidimas yra labai populiarus. O dėl NFS serijos tai... Man jau nuo Pro Street nebepatiko. Hot Pursuit jau su rankiniu biškį manau unreal, nes per kelias sekundes mašina ne tik kad visiškai sustoja (prieš spaudžiant rankinio mygtuką, lekia maždaug 200-300 km/h), bet dar ir apsisuka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau Need For Speed Most Wanted yra geresnis nei Most Wanted 2. Kažkaip nepatiko man antrasis.

Jau žaidei?...

Dar neišėjo net, o jau klausia "Jau žaidei?"...

Kiek teko girdėt man, tai žaidimas pasirodys šių metų spalio 30 dieną. Gali būt kad ir klystu. DiRT Showdown irgi šiaip sugadino DiRT seriją (nes ten irgi daužymasis pagrinde), bet kiek žinau, žaidimas yra labai populiarus. O dėl NFS serijos tai... Man jau nuo Pro Street nebepatiko. Hot Pursuit jau su rankiniu biškį manau unreal, nes per kelias sekundes mašina ne tik kad visiškai sustoja (prieš spaudžiant rankinio mygtuką, lekia maždaug 200-300 km/h), bet dar ir apsisuka :D

tame ir esmė, kad jam jau nepatiko antrasis nors dar net neišėjęs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...