*Lucky*BOY

Rockstar išleido penktąją GTA IV pataisą

Recommended Posts

e4284f65de0cf1afa3a08f851641cf820c6d3b2c_200x143_Q70.jpeg

Būtent Rockstar išleidus jau prieš kurį laiką žadėtą penktąją GTA IV žaidimo PC versijai skirtą pataisą ir atsirado tie paslaptingieji apie The Lost and Damned DLC užsimenantys pasiekimai (angl. achievements), prie kurių atskleidimo prisidėjo paskutinis GFWL sistemos atnaujinimas.

Bet dabar ne apie tai, nes yra dar viena, taip pat labai džiugi žinia. Kaip minėjome, internete vakar parsisiuntimui pasirodė penktoji GTA IV pataisa, kurią atsigabenti galite iš FileShack, FilePlanet, GamersHell, FileFront. Daugiausia dėmesio Rockstar skyrė ne singleplayer, o multiplayer režime pasitaikančių klaidų taisymui. Galbūt įsirašius penkąją pataisą padidės ir kadrų dažnio skaičius, kas išties tikėtina.

Ar Rockstar ateityje žada pristatyti dar vieną pataisų paketą GTA IV žaidimui, turėtume sužinoti visai netrukus. Tačiau tikimybė sulaukti kokių užuominų apie tai - menka, kadangi dabar kompanijai teks paruošti The Lost and Damned DLC skirtą asmeninių kompiuterių savininkams. Tiesa, dar nėra patvirtinimo, bet GFWL esantys pasiekimai turėtų būti traktuojami kaip neginčytinas faktas. Sakykim, jog Rockstar šiuo metu yra taip smarkiai užsiėmusi, kad nelabai atrando laiko oficialiai pranešti apie tokius gandus su stipriais įrodymais.

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele