*Lucky*BOY

Activision prezidentas gina MW2 PC versiją

Recommended Posts

modern-warfare-2.jpg

ActivisIon prezidentas Mike'as Griffith'as pasakė, jog kontraversiškas sprendimas į Modern Warfare 2 žaidimo PC versiją įvesti dedikuotų serverių sistemą vartotojams išeis į naudą.

Paklaustas konferencijos metu apie IWNet panaudojimą ir visas blogybes, kurios šiuo metu aplinkui dedasi, Mike'as Griffith'as atsakė, jog Activision į tai žvelgia ypač atsargiai ir atsakingai. Gi visi žinome, kad gali pasitaikyti šiokių tokių nepatogumų, kurie užsilikę gali atbaidyti nemažą žaidėjų skaičių nuo MW2.

"Bet mes dar nesame visiškai susirūpinę tuom", - kvailai skambantį sakinį ištarė Activision prezidentas. "Viena iš didžiausių bėdų yra ta, kad PC savininkams skirtoje versijoje be dedikuotų serverių nebūtų galima pasiūlyti atitinkamų dalykų, tokių kaip mačų sudarinėjimas, sklandžiai vykstantys turnyrai ar pats naudojimasis online režimu. Visa tai atlikti konsolėse jau senokai buvo galima".

IWNet viską patobulins ir iškels į naują lygį, teigė Mike'as, ir paslauga kartu žaidžiant vieno PC ir konsolės savininkui turėtų veikti sklandžiai. Tai pašalins daugelį problemų, kurios iš pirmo žvilgsnio yra labai tikėtinos.

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele