Peršokti į turinį
HSA`party

GFX kepykla By HSA`party

Recommended Posts

Pirmame kaip ir sakė Edwii vyrauja chaosas ir focalas neaiškus, tekstas taip pat blogas.

Antrasis darbas man labai patiko, gražūs efektai, tekstūros.

Trečiasis na nieko nieko, bet kairę pusę galėjai pašviesint ir tekstas prastokas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

586006.jpg

Šis neatrodo, jog būtų tavo palyginus su kitais, bet internetinėje erdvėje neradau dar tokio darbo todėl neturiu teisės kaltinti (Nepagautas už rankos ne vagis (Ar kaip ten... :D)) :)

atsibodo man sakyt ir sakyt uždėjau viena C4D o tie trikampiukai,kvadračiukai ir pnš yra stocko dalis kuri jau buvo aš tik spalvas pakeičiau ir pnš. db supratot? :D

Dalintis šį pranešimą

f2410e77338888d25e6c751b8740b2e0547.png

Pagal tave skaitosi, jog aš padariau šį darbą... Čia gi stock'as, aš google parašiau **** Stock ir man išmetė jį... Aš pridėjau kažkokį žmogeliuką pieštą su paint ir vsio. Kaip mano darbas? Komentuokit, vertinkit, gal pasieksiu A lygį taip :)

Dalintis šį pranešimą

iš kur aš db ištrauksiu tą stock aš kai saugau man saugoja su tuo pačiu name ir ka padariau per PS tai orginala pakeičia tas darbas. beje net nemaniau kad ripinu kažkieno darba tesiog pamačiau stock isikėliau ir pažaidžiau truputi su juo. Tai galit dėt tuos minusus man tai vienodai šviečia...

Dalintis šį pranešimą

iš kur aš db ištrauksiu tą stock aš kai saugau man saugoja su tuo pačiu name ir ka padariau per PS tai orginala pakeičia tas darbas. beje net nemaniau kad ripinu kažkieno darba tesiog pamačiau stock isikėliau ir pažaidžiau truputi su juo. Tai galit dėt tuos minusus man tai vienodai šviečia...

Taigi sakei parašei " anime stock " ir radai, problem ?

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele