HSA`party

GFX kepykla By HSA`party

Recommended Posts

Sveiki nuo ┼íiandienos prad─Śsiu ir ─» supergames.lt kelt darbus nor─Ś─Źiau grie┼ż─Źiausios kritikos kad pasakytum─Śt visas smulkmenas o gal net ir patarsit GFX senbuviai :)

First :33174610.jpg

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Pirmame kaip ir sak─Ś Edwii vyrauja chaosas ir focalas neai┼íkus, tekstas taip pat blogas.

Antrasis darbas man labai patiko, gra┼ż┼źs efektai, tekst┼źros.

Tre─Źiasis na nieko nieko, bet kair─Ö pus─Ö gal─Śjai pa┼íviesint ir tekstas prastokas.

Edwi a┼í neriperis :D o jus akli xD ─Źia u┼żd─Śta yra mano viena C4D o daugiau ─Źia juk stockas

Naujas:

38612492.jpg

Tai PSD parodyk. :/

nu ple aš psd. niekada nesaugoju nereikalingi jie man antra karta needitinu.

A┼í irgi j┼│ nesaugau, po to r─Śkia, kad ripinu : DDD

586006.jpg

┼áis neatrodo, jog b┼źt┼│ tavo palyginus su kitais, bet internetin─Śje erdv─Śje neradau dar tokio darbo tod─Śl neturiu teis─Śs kaltinti (Nepagautas u┼ż rankos ne vagis (Ar kaip ten... :D)) :)

586006.jpg

┼áis neatrodo, jog b┼źt┼│ tavo palyginus su kitais, bet internetin─Śje erdv─Śje neradau dar tokio darbo tod─Śl neturiu teis─Śs kaltinti (Nepagautas u┼ż rankos ne vagis (Ar kaip ten... :D)) :)

atsibodo man sakyt ir sakyt u┼żd─Śjau viena C4D o tie trikampiukai,kvadra─Źiukai ir pn┼í yra stocko dalis kuri jau buvo a┼í tik spalvas pakei─Źiau ir pn┼í. db supratot? :D

HSA , tai vadinasi tu Ripperis, nes tu editinai pabaigt─ů grafin─» darb─ů kit┼│ ┼żmoni┼│. :|

f2410e77338888d25e6c751b8740b2e0547.png

Pagal tave skaitosi, jog a┼í padariau ┼í─» darb─ů... ─îia gi stock'as, a┼í google para┼íiau **** Stock ir man i┼ímet─Ś j─»... A┼í prid─Śjau ka┼żkok─» ┼żmogeliuk─ů pie┼ít─ů su paint ir vsio. Kaip mano darbas? Komentuokit, vertinkit, gal pasieksiu A lyg─» taip :)

i┼í kur a┼í db i┼ítrauksiu t─ů stock a┼í kai saugau man saugoja su tuo pa─Źiu name ir ka padariau per PS tai orginala pakei─Źia tas darbas. beje net nemaniau kad ripinu ka┼żkieno darba tesiog pama─Źiau stock isik─Śliau ir pa┼żaid┼żiau truputi su juo. Tai galit d─Śt tuos minusus man tai vienodai ┼ívie─Źia...

K─ů tu ─Źia mali ┼í┼źd─ů? Taigi googl─Śj ar kur radai. Jei i┼í googl─Śs tai numesk ─Źia nuorod─ů, o jei i┼í kompo ─»kelk ─» kok─» part ar wew ir parodyk.

i┼í kur a┼í db i┼ítrauksiu t─ů stock a┼í kai saugau man saugoja su tuo pa─Źiu name ir ka padariau per PS tai orginala pakei─Źia tas darbas. beje net nemaniau kad ripinu ka┼żkieno darba tesiog pama─Źiau stock isik─Śliau ir pa┼żaid┼żiau truputi su juo. Tai galit d─Śt tuos minusus man tai vienodai ┼ívie─Źia...

Taigi sakei parašei " anime stock " ir radai, problem ?

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.