Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Numeriai ant mašinos


Inv1s

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4317 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ši pamoka tikrai yra labai lengva, manau net naujokai laisvai gali ją suprasti, pasidarius šį dalykėlį ant jūsų sukurtos mašinos (tarkime policijos) atsiras tam tikri jūsų nurodyti numeriai.

Atsidarome savo game mode .pwn failą ir prie visų darbinių ir kitų transportų (OnGameModeInt callback) įterpiame kodą:

SetVehicleNumberPlate(AddStaticVehicle(599,-210.7239,990.7866,19.6751,88.7837,2,1), "POLICIJA"); // PD MAŠINA

PAAIŠKINIMAI:

SetVehicleNumberPlate

Nurodome, kad bus sukurti tam tikri numeriai

AddStaticVehicle(mašinosid, X , Y, Z , MAŠINOS PASIKREIPIMO KAMPAS ,spava 1, spalva 2),

Sukuriame mašiną (jeigu nesupratote mano kodas viršuje)

"POLICIJA");

Įrašome kas bus ant numerių, mano atvėju bus užrašas POLICIJA

NUOTRAUKA:

61df85e639116691a9ae50337380ec46430.png

Žinoma yra ir kitokių būdų, tačiau šitas būdas yra geriausias (bent jau man)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kam dar viena tokia pati pamoka? :D Pilna jų šitam forume. Jūs sugalvokit kažką naujo, kad pvž reiktų registruot mašinas kaip tikrovėje. Dabar nukopinat pamoką ir visi +REP prašot. Atsiprašau, gal kažkam nepatiks mano išsireiškimas, bet tiesiog pasakau savo nuomonę. O šiaip vistiek šaunuolis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kam dar viena tokia pati pamoka? :D Pilna jų šitam forume. Jūs sugalvokit kažką naujo, kad pvž reiktų registruot mašinas kaip tikrovėje. Dabar nukopinat pamoką ir visi +REP prašot. Atsiprašau, gal kažkam nepatiks mano išsireiškimas, bet tiesiog pasakau savo nuomonę. O šiaip vistiek šaunuolis :)

Nukopinau, REP prašau?? ATSIGAUK parodyk, kur REP prašau, išvis nepatinka rašyk modams, kad temą trintų. Beto tokių pamokų mačiau tik vieną ir tai ten buvo ne pamoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ė *Myliu SuperGames.lt* ereli tu. Valdyk bazarą dūchas *Myliu SuperGames.lt*. Sakau, kad tokie kaip tu kurie tik moka nukopint ir prašo +rep. Nesakau, kad tu. Ir tokių pamokų buvo šitam forume daxuja. Vpš, ką nors savo sugalvotum ilgesnę pamoką rašytum, o ne copintum ir dar trumputę pamoką... Kraupus esi....

Kodėl aš priskiriamas prie jų? Kur aš rep prašiau?? Ką aš kopinau, aš pats kūriau šia pamoką.

P.S Nekelk bangų, ne vienas baseine. : ))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ė [ KEIKSMAI ] tu. Valdyk bazarą [ KEIKSMAI ]. Sakau, kad tokie kaip tu kurie tik moka nukopint ir prašo +rep. Nesakau, kad tu. Ir tokių pamokų buvo šitam forume [ KEIKSMAI ]. Vpš, ką nors savo sugalvotum ilgesnę pamoką rašytum, o ne copintum ir dar trumputę pamoką... Kraupus esi....

Jisai neprašė +REP, atsigauk.

Esi perspėtas, dar pasikartos toksai įvykys vėl gausi perspėjimą.

Pamoka naujokam, pradedantiesiems skripteriams yra nebloga, galima prigalvoti įvairiu dalyku. Edviss savo darbu gal turi parodyt? Nes nelabai tikiu, kad parodytum. Baigiam ginča, kas padarys O.T [ OFF-TOPIC ] bus perspėtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai vat kad tik komentuoju. :D Užsipuolė jie iš lempos. Nesakau, kad tas temos kūrėjas prašo +REP, bet vat kiti, kurie kopina pamokas prašo +REP. Jūs dar visi tą sakinį perskaitykit, kuriem įdomu, kur kalbama apie +REP... Nepasakau, kad būtent jis prašo.

Tu sakei, kad tokie kaip Inv1s prašo +rep, taigi shut up and sit down. Baigiam OFF-TOPIC, kad netektų pamokos užrakint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4317 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...